На Вінниччині чоловік на підставі підроблених документів привласнив земельну ділянку

За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури до суду передано обвинувальний акт стосовно мешканця м. Вінниці за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 190 КК України.

За даними слідства, чоловік, маючи умисел на заволодіння чужим майном — земельною ділянкою комунальної форми власності, площею 0,05 га, з призначенням для ведення особистого селянського господарства, отримав завідомо підроблені рішення сесії однієї із сільських рад Вінницького району про надання дозволу на виготовлення технічної документації по передачі у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території вказаної сільської ради, в межах населеного пункту. Таким же чином отримав підроблене рішення про затвердження технічної документації та видачу правовстановлюючих документів. Після подав їх державному реєстратору, увівши таким чином в оману особу,  уповноважену на здійснення реєстрації прав власності на нерухоме майно.

На підставі отриманих документів державний реєстратор здійснив державну реєстрацію права власності земельної ділянки за обвинуваченим.

Внаслідок таких незаконних дій земельна ділянка вибула з комунальної власності, чим завдано територіальній громаді збитків.

Прокурор Вінницької окружної прокуратури
Олег КОРДОН


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Савченко жестко высказалась о сегодняшнем Майдане: видео

15.11.2016 - 12:03
Нардеп Надежда Савченко достаточно жестко прокомментировала те протесты, которые нынче разворачиваются в Украине. Она заявила, что Украине и украинцам нельзя разъединяться и следует научиться бороться за свои права. А те, ...

В Кривом Роге возле горисполкома люди кормят крыс: видео

09.01.2018
Забавную историю в соцсетях рассказали ...

Милевский феерично «запорол» пенальти (видео)

25.05.2016
За тур до завершения чемпионата ...

Как развлекаются американские любители оружия (видео)

07.11.2015
Впечатляющее видео ночных стрельб на ...