На сесії Вінницької облради подяки отримали два депутати

30 червня відбулася чергова сесія обласної Ради. У порядок денний сесії було внесено 28 питань.

Депутати заслухали інформацію начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Івана Іщенка про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території області.

На сесії депутати також розглянули та взяли до відома інформацію про хід виконання двох обласних програм: цільової програми підтримки учасників бойових дій, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС на 2022-2026 роки й програми «Підтримка та розвиток галузі охорони здоров`я Вінниччини» на 2021-2025 роки».

Депутати ухвалили рішення «Про нагородження почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною».

За рішенням сесії, внесено зміни до Правил надання Обласним фондом сприяння інвестиціям та будівництву пільгових кредитів. Так, розширено умови позики для комунальних підприємств критичної інфраструктури. Тепер кредит можна отримати, зокрема, для розвитку підприємницької діяльності або ж модернізації обладнання та технічного переоснащення. Крім цього, збільшені граничні суми кредитів для фізичних осіб: 400 тис. грн —  для добудови, реконструкції будинку; 600 тис. грн — для придбання житла; 800 тис. грн – для спорудження нового житлового будинку; 200 тис. грн — для спорудження інженерних мереж та підключення їх до існуючих комунікацій.

Серед питань, які розглянули на сесії, — зміни до статутів низки комунальних підприємств. Крім цього, була погоджена передача майна територіальним громадам і в оперативне управління комунальних  закладів та установ. Проголосовані господарські та майнові питання стосуються управління об’єктами комунальної власності та їхнього ефективного використання.

Під час сесійного засідання голова обласної Ради поінформував про подяки, які надійшли на адресу депутатів обласної Ради. Він також вручив відзнаки. «За розвиток українського спорту» Всеукраїнським об’єднанням «Країна» нагороджений депутат Михайло Паньків. За допомогу 37 окремому мотопіхотному батальйону Подяка надійшла депутатці Людмилі Щербаківській. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Колумбии разбился самолет с бразильской футбольной командой «Шапекоэнсе»: видео

29.11.2016 - 09:28
В авиакатастрофе погибла футбольная команда из Бразилии. Игроки «Шапекоэнсе» из города Шапеко были в числе 72 пассажиров самолета, который разбился над территорией Колумбии в провинции Антьокия в гористой местности неподалеку от ...

Появилось видео невероятного смертоносного взрыва на рынке пиротехники в Мексике

21.12.2016
В мексиканском городе Тультепек произошел невероятный по ...