На посаду директора «Вінницязеленбуд» призначено Тетяну Прибиш

Вінницький міський голова Сергій Моргунов призначив Тетяну Прибиш директоркою МКП «Вінницязеленбуд».

Тетяна Прибиш працює на підприємстві з 2018 року. Спочатку обіймала посаду заступниці керівника. З липня 2022 року виконувала обов’язки директора МКП «Вінницязеленбуд».

«За цей час зарекомендувала себе як відповідальна, кваліфікована та професійна спеціалістка. Маю надію, що молода керівниця докладе усіх зусиль, щоб наше місто з кожним роком було ще більш зеленим та квітучим», — повідомив мер.

Нагадаємо, до цього багато років підприємство очолював Ігор Любовський. І був реально на своєму місті, робив багато креативних речей, що покращували місто. А в опалу потрапив через коники своєї підлеглої.

У вересні 2021 року Моргунов наклав дисциплінарне стягнення на Любовського. Причиною оголошення догани стали дії юриста підприємства Олени Собчук. Як зазначалося у розпорядженні міського голови, вона підтримала рішення Вінницького міського суду, яким стягнуто з виконавчого комітету міської ради кошти та просила суд відмовити у повному обсязі у задоволенні апеляційної скарги виконавчого комітету Вінницької міської ради.

«Така позиція представника суперечить законним інтересам муніципального підприємства «Вінницязеленбуд», яке є комунальною власністю Вінницької міської територіальної громади в особі Вінницької міської ради. Крім того, позиція юриста свідчить про непрофесійне та безвідповідальне ставлення до підбору кадрів з боку керівника МКП «Вінницязеленбуд» та про відсутність переживань за позитивне вирішення вкрай важливої справи в судових інстанціях, що призводить до додаткових видатків з бюджету Вінницької міської територіальної громади», — йшлося у розпорядженні.

 


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Яркие образы с показа нижнего белья Victoria’s Secret 2016 в Париже: фото, видео

01.12.2016 - 20:03
30 ноября одно из самых известных в мире модных шоу впервые прошло во Франции (в предыдущие 20 лет местом проведения был Нью-Йорк). В стенах культурно-выставочного центра Большой дворец по подиуму ...

Домашняя рысь, которая очень рассердилась

24.11.2015
Посмотрите на домашнюю рысь, которая ну ...