На посаду директора «Вінницязеленбуд» призначено Тетяну Прибиш

Вінницький міський голова Сергій Моргунов призначив Тетяну Прибиш директоркою МКП «Вінницязеленбуд».

Тетяна Прибиш працює на підприємстві з 2018 року. Спочатку обіймала посаду заступниці керівника. З липня 2022 року виконувала обов’язки директора МКП «Вінницязеленбуд».

«За цей час зарекомендувала себе як відповідальна, кваліфікована та професійна спеціалістка. Маю надію, що молода керівниця докладе усіх зусиль, щоб наше місто з кожним роком було ще більш зеленим та квітучим», — повідомив мер.

Нагадаємо, до цього багато років підприємство очолював Ігор Любовський. І був реально на своєму місті, робив багато креативних речей, що покращували місто. А в опалу потрапив через коники своєї підлеглої.

У вересні 2021 року Моргунов наклав дисциплінарне стягнення на Любовського. Причиною оголошення догани стали дії юриста підприємства Олени Собчук. Як зазначалося у розпорядженні міського голови, вона підтримала рішення Вінницького міського суду, яким стягнуто з виконавчого комітету міської ради кошти та просила суд відмовити у повному обсязі у задоволенні апеляційної скарги виконавчого комітету Вінницької міської ради.

«Така позиція представника суперечить законним інтересам муніципального підприємства «Вінницязеленбуд», яке є комунальною власністю Вінницької міської територіальної громади в особі Вінницької міської ради. Крім того, позиція юриста свідчить про непрофесійне та безвідповідальне ставлення до підбору кадрів з боку керівника МКП «Вінницязеленбуд» та про відсутність переживань за позитивне вирішення вкрай важливої справи в судових інстанціях, що призводить до додаткових видатків з бюджету Вінницької міської територіальної громади», — йшлося у розпорядженні.

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Боевой кот сфинкс одолевает врага (видео)

06.03.2016 - 12:03
Котов без шерсти многие недолюбливают. Хотя их хозяевам они кажутся милыми и смешными. На предлагаемом Вашему вниманию видео эта замечательная зверюшка пытается, причем, небезуспешно, противостоять бутафорному врагу. Посмотрите, возможно, если ...

Как пьяный водитель Мерседеса с заправочным шлангом боролся (видео)

25.12.2015
На камеру видеорегистратора попали кадры, ...

В России горит авиационный завод: видео

26.04.2018
В России на крупном заводе ...