На Одещині перейменували селище Суворове

Депутати Суворівської селищної ради Ізмаїльського району на Одещині підтримали перейменування смт Суворове на Бессарабське. Про це повідомив голова селищної ради Олег Босикевич.

Нову назву населеного пункту обрали місцеві жителі під час електронного опитування.

«Депутатська більшість підтримала голосуванням проект рішення про перейменування смт Суворове на Бессарабське, згідно з результатами опитування мешканців громади, до якої входять сім населених пунктів», — уточнив Босикевич.

З 2020 року Суворове є адміністративним центром територіальної громади, до якої входять села Кірнички, Старі Трояни, Приозерне, Нова Покровка, Острівне та селище Дзинілор.

Селище було названо на честь російського військового полководця Олександра Суворова. Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Суворівська селищна рада розпочала процедуру перейменування населеного пункту.

Нагадаємо, 16 листопада Верховна Рада повернула місту Новоград-Волинський на Житомирщині його історичну назву Звягель. Новоград-Волинський район також перейменовано на Звягельський.

Назва Звягель місто мало з ХV ст. У 1793 році після другого поділу Речі Посполитої населений пункт перейшов під управління Російської імперії та був перейменований у місто Новоград-Волинський.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В США в пику Трампу сняли фильм о затоплении Нью-Йорка: видео

05.06.2017 - 23:45
В США довольно креативно отреагировали на решение президента Дональда Трампа вывести США из Парижского договора по климату. Создатели канала Claire&Max сняли фильм о том, как затопит Нью-Йорк вследствие наводнений, спровоцированных изменением климата. ...

Белка ругается, не желая идти в дупло (видео)

08.04.2016
Зверьку так понравилось спать на ...