На місці музичного фестивалю в Ізраїлі після атаки ХАМАС знайшли понад 250 тіл

На місці проведення музичного фестивалю на півдні Ізраїлю, який був атакований терористами ХАМАС у суботу, виявлено понад 250 тіл загиблих.

Про це повідомляє The Times of Israel.

Представник волонтерської групи ZAKA, яка займається пошуком людських останків після терактів та інших катастроф, повідомив ЗМІ, що на сьогоднішній день вони зібрали понад 250 тіл з місця проведення музичного фестивалю на півдні країни, який був атакований терористами ХАМАСу.

Багато батьків молодих людей, які були присутні на рейві біля кібуцу Реїм, з суботи відчайдушно шукають новини про своїх зниклих дітей.

Напередодні світ облетіли кадри, на яких 20-річна дівчина Шані Лук (на фото), що була на цьому фестивалі, лежить напівроздягнута в кузові пікапа. Там сидять бойовики, які поклали на її тіло свої брудні чоботи і кричать «Аллах акбар». У дівчини вивернута нога, вона не рухається, а тому невідомо, чи взагалі жива. Впізнали її за тату на нозі.

Тим часом бої в містах Ізраїлю тривають і в ці хвилини. Так само ЦАХАЛ завдає масовані ракетні удари по сектору Гази.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео масштабного пожара в Киеве

30.03.2017 - 01:58
Вечером на окраине Киева начался масштабный пожар — загорелся камыш на болотах. Пламя было настолько высоким, что здорово напугала жителей Осокорков. Его было видно через крыши многоэтажек. По данным ГСЧС, загорелось ...

Бойцы ВСУ показали, чем их обстреливают оккупанты: видео

01.06.2018
Недавно позиции 93-ей бригады подверглись ...

Масштабная авария в Киеве: видео

23.09.2017
В Киеве произошла массовая авария. ...