На Курахівському напрямку ЗСУ підбили три танки окупантів

Два танки, три бойові броньовані машини і тринадцять автомобілів російських окупантів знищили бійці Сил оборони за перші 22 години тринадцятого листопада на Курахівському напрямку.

Окрім того, за вказаний час на даній ділянці фронту наші захисники пошкодили (вивели з ладу) ще один танк і три машини загарбників. 

Про це у відповідній оперативній інформації, оприлюдненій на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України:

«На Курахівському напрямку на цей час доби нараховується 40 бойових зіткнень. Загарбники зберігають активність, намагаючись йти вперед в районах населених пунктів Берестки, Іллінка, Новоселидівка, Сонцівки, Кремінної Балки, Вознесенка, Новодмитрівка, Максимільянівка, Дальнє, Антонівка та Катеринівка. На Курахове було скинуто два КАБи».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Харькове сняли на видео, как школьник помочился с мемориальной плиты расстрелянным солдатам

20.08.2018 - 13:24
В Харькове на Салтовском шоссе неадекватный школьник надругался над памятником. Он залез на мемориальную плиту расстрелянным 19 солдатам Второй мировой войны и помочился с нее. При этом очевидно, что это ...