На Херсонщині ЗСУ знищили базу окупантів разом з човнами

Бійці Збройних сил України знищили базу російських загарбників на Тендерівській косі в окупованій частині Херсонської області. Про це повідомили самі інтервенти, оприлюднивши відповідні відео.

На ролики звернув увагу новинний військовий Телеграм-канал «russia no context», який традиційно моніторить ворожі інтернет-ресурси, використовуючи відзняті загарбниками відео і фотоматеріали.

Ми бачимо, як російсько-фашистський окупант бігає по палаючій базі та розповідає, що після удару дронами-камікадзе знищені ремонтна база, квадроцикл, декілька моторних човнів та багато іншого майна. Очевидно, це доповідь начальству.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео уничтожения передовой позиции террористов ДНР

26.01.2018 - 13:10
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин рассказал об успехе ВСУ, который имел место летом прошлого года. Тогда нельзя было указывать подробности, сейчас же уже можно эти данные предать огласке. Вот что пишет ...

Появилось новое видео взрыва и обрушения дома в Ижевске

09.11.2017
В российском городе Ижевск, знаменитый ...