На Донбасі суттєво зросли втрати російських окупантів

Протягом минулого тижня в лікувальні заклади окупованого Донецька доставлено понад 720 поранених російських окупантів – це дуже багато. А в сусідній Горлівці одну з цивільних клінік перепрофілювали у військовий шпиталь.

Про це в ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», зокрема, доповів його спікер Олександр Штупун.

Зрозуміло, що зростання кількості «трьохсотих» неминуче супроводжується й збільшенням числа вбитих. Чому це відбувається, пояснив ресурс «DeepState» (дивись скрін):

«Всі наші бійці, як один, кажуть про те, що останній місяць тупо давить піхота. Атакує ворог чисельністю близько взводу, атака закінчується загибеллю більшості атакуючих, після чого за короткий час йде інший взвод, і так цілий день. Кому щастить: ті йдуть в атаку за підтримки танків чи на броні».

Нам важко судити, наскільки в Росії вистачить «гарматного м’яса», і чи мають ЗСУ ефективні механізми протидії цій навалі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В рамках акции «Щедрик100challenge» песню исполнили в 50 городах десяти стран мира 170 творческих коллективов: видео

19.02.2017 - 12:03
«Щедрик100challenge» закончился. Но «эта музыка будет вечной» И хотя никто не запрещает вам исполнять или просто мурлыкать легендарный «Щедрик» Николая Леонтовича, флешмоб «Щедрик100challenge» официально закончился. Организатор флешмоба священник Назарий Давыдовский: ...

«Александрия» вела в счете, но проиграла «Динамо» 1:4: видео голов

02.04.2017
Подопечные Реброва практически в течение ...

Как кошка сокрушалась о непутевости котят (видео)

29.12.2015
Все матери, что человечьи, что ...