На Донбасі суттєво зросли втрати російських окупантів

Протягом минулого тижня в лікувальні заклади окупованого Донецька доставлено понад 720 поранених російських окупантів – це дуже багато. А в сусідній Горлівці одну з цивільних клінік перепрофілювали у військовий шпиталь.

Про це в ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», зокрема, доповів його спікер Олександр Штупун.

Зрозуміло, що зростання кількості «трьохсотих» неминуче супроводжується й збільшенням числа вбитих. Чому це відбувається, пояснив ресурс «DeepState» (дивись скрін):

«Всі наші бійці, як один, кажуть про те, що останній місяць тупо давить піхота. Атакує ворог чисельністю близько взводу, атака закінчується загибеллю більшості атакуючих, після чого за короткий час йде інший взвод, і так цілий день. Кому щастить: ті йдуть в атаку за підтримки танків чи на броні».

Нам важко судити, наскільки в Росії вистачить «гарматного м’яса», і чи мають ЗСУ ефективні механізми протидії цій навалі.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Савченко троллит судью во время чтения приговора по её делу (видео)

22.03.2016 - 20:17
Во время чтения приговора по шитому белыми нитками делу украинской лётчицы Надежды Савченко судья употребил выражение «типичная бандеровка», что вызвало бурный смех в зале. Об этом в своем Twitter написал ...

«Третья сила» нанесла эффективный удар по оккупантам Донецка: видео

27.05.2018
Лидер Украинской Добровольческой армии Дмитрий ...