На Бєлгородщині успішно атакований металургійний комбінат

Минулої ночі внаслідок атаки ударного безпілотного літального апарата чи кількох були пошкоджені два цехи Оскольського електрометалургійного комбінату Бєлгородської області, продукція якого використовується військово-промисловим комплексом РФ.

Про це повідомляють місцеві жителі в соціальних мережах та російські засоби масової інформації. Опосередковано підтвердив подію і тамтешній губернатор В’ячеслав Гладков, вказавши, що атаковане підприємство начебто не постраждало.

Однак мешканці йому не дуже вірять, оскільки стовп вогню було видно в радіусі дванадцяти кілометрів. ЗМІ доповнюють, що обійшлося без жертв, оскільки працівників попередили, і вони встигли спуститися в сховище.

До речі, остання обставина також підтверджує, що удар мав досить серйозні наслідки.

Всього в ніч на 23 березня дрони атакували чотири області РФ. У результаті атаки в Бєлгороді пошкоджені житлові будинки та бізнес-центр. Це якщо вірити повідомленню міноборони фашистської РФ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Газовая атака в Сирии унесла жизни сотни людей. США и ЕС назвали виновных: видео первых минут

04.04.2017 - 21:46
Варварские методы войны в Сирии шокируют весь цивилизованный мир. Сегодняшняя химическая атака просто беспрецедентна. Удар, в результате которого было высвобождено токсичный газ, был осуществлен по городу Хан Шейхун в центре ...

В Виннице с поличным взяли группу матерых уголовников: фото, видео

10.04.2017
Винницкая полиция задержала троих мужчин, ...

Появилось видео ночного боя под Авдеевкой

30.10.2017
Пресс-центр штаба АТО показал видео ...