На Арбатській стрілці знищено казарми з російськими окупантами

Сьогодні російські окупанти намагаються запобігти удару по Кримському мосту — робили маскувальне задимлення. А гауляйтер Севастополя Развожаєв повідомляв, що начебто ППО працює по всьому півострову, намагаючись знешкоджувати багато повітряних цілей.

Тим часом проукраїнський Телеграм-канал «Кримський вітер» повідомляє про втрати російських окупантів поблизу Криму — на півдні Херсонщини.

Атака сьогодні була успішною: місця розміщення військових РФ щонайменше у двох захоплених курортних закладах на Арабатській стрілці вражені, ймовірно, ракетними ударами.

Місцеві жителі повідомляють, що атака продовжується, над Арабатською стрілкою помічені безпілотники.

«Ракети потрапили у дві бази відпочинку – пансіонат «Юний» та «Блакитне полум’я» у селі Стрілковому. Ці дитячі здравниці були захоплені рашистами і там знаходяться їхні «розташування» – розповіли мешканці Генічеської громади. За свідченнями місцевих, із Генічеська та села Генічеська Гірка до Стрілкового виїхали автомобілі швидкої допомоги та пожежні машини.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Динамо» и «Заря» сыграли в фантастические 4:4 – видео голов

01.10.2017 - 21:38
Волевая ничья после 0:3 в первом тайме После сенсационной победы в Бильбао над испанским Атлетиком в Лиге Европы лугаанская «Заря» выдала блестящий матч против «Динамо» в Премьер-Лиге. Проигрывая после первого ...

В Бразилии наблюдали фантастической красоты свечение вокруг Солнца: фото, видео

27.02.2018
Художники-фантасты любят рисовать пейзажи непривычные ...

Кандидата в президенты облили водой в прямом эфире: видео

08.02.2019
Сегодня в прямом эфире телеканала ...