Мудрик забив два голи Ньюкаслу

У вівторок ввечері відбувся чвертьфінальний матч Кубка англійської ліги між лондонським «Челсі» та «Ньюкасл Юнайтед».

Основний час матчу завершився з рахунком 1:1, а в серії післяматчевих пенальті сильнішими виявилися гравці «Челсі».

На 16-й хвилині матчу нападник «Ньюкасла» Каллум Вілсон відкрив рахунок та вивів свою команду вперед. У компенсований час другого тайму український футболіст «Челсі» Михайло Мудрік поновив рівновагу. Зазначимо, що він вийшов на заміну на 78 хвилині поєдинку.

Захисник «сорок» Кіран Тріпп’єр незграбно зіграв після подачі до штрафного майданчика, допустив відскок м’яча, а Мудрік скористався шансом і пробив точно у дальній кут воріт.

У серії пенальті виявилися сильнішими футболісти лондонського клубу. Гравці Челсі вразили ворота суперника чотири рази, а Ньюкасл зміг забити двічі. Вирішальний гол також на рахунку Мудрика.

Додамо, що до цього матчу Михайло забив за Челсі всього два голи.