Морпіхи ЗСУ 70 днів тримали позиції в повному оточенні

Зведена група бійців 225-го штурмового та 223-го морської піхоти батальйонів Збройних сил України сімдесят днів утримували позицію в повному оточенні, ведучи кругову оборону і цілодобово відбиваючи атаки російських окупантів!

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомила служба зв’язків з громадськістю 225-го окремого ШБ. Вказується, що бійці забезпечувалися водою, їжею і боєприпасами безпілотними літальними апаратами.

В підсумку Силам оборони вдалося пробитися до цієї позиції, вона й надалі утримується нашими захисниками. Воїни, які були в оточені, при першій можливості були виведені в тил і зараз перебувають у лікарні. Про наші втрати мова не йде.

Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState» уточнив, що деблокували побратимів бійці 24-ої окремої штурмової бригади ЗСУ імені короля Данила.

Також добре у цих боях себе показали колишні ув’язнені, які воюють в 225-му батальйоні. Окрім того з інформації «DeepState» зрозуміло, що це сталося в районі Часового Яру.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Факельные шествия в городах Донбасса местные жители встречали криками «Слава Украине»: видео

01.01.2018 - 22:36
«РЕАЛ» ранее сообщал о массовых факельных шествиях в Украине в честь 109-ой годовщины со дня рождения Степана Бандеры. Скажем честно, событие несколько пугающее именно факелами; ну с точки зрения безопасности. ...

УЕФА определила лучший гол в Лиге чемпионов: видео

05.06.2017
УЕФА опубликовал десятку лучших голов ...

Ученые обнаружили планету пригодную для жизни: видео

17.11.2017
По предварительным оценкам, пригодную в ...

Представлен грузовик с 1000-сильным водородным двигателем: видео

02.12.2016
Разработчик уже получил предварительный заказ ...