Між Ірландією і РФ спалахнув конфлікт через загиблого під Бахмутом добровольця

Сорокарічний громадянин Ірландії Фінбар Кафферкі з острова Ахілл у графстві Майо загинув у боях з російськими окупантами під Бахмутом. Віцепрем’єр і міністр закордонних справ Ірландії Міхол Мартін висловив співчуття родині загиблого, назвавши його «молодою людиною з чіткими принципами».

Це роздратувало посольство фашистської Росії, яке оприлюднило офіційну заяву, в якій обвинуватило владу Ірландії в антиросійській пропаганді і смерті Фінбара Кафферкі, а також висловило погрози всій Ірландії:

«Ми не знаємо, чи коментар пана Мартіна означає підтримку участі ірландців у бойових діях в Україні. Але знаємо, що якщо це так, то Ірландію можна буде вважати безпосереднім учасником конфлікту з усіма відповідними наслідками».

Крім того, посол обурився, що ірландець воював в чужій країні. Ступінь російської шизофренії тут зашкалює! Адже саме цим займаються сотні тисяч російських громадян! Ба більше, вони за наказом кремлівської кліки ведуть геноцидну, нічим не спроваковану війну. А ірландець добровільно поїхав на допомогу тим, на кого напали і кого хочуть знищити.

У відповідь на заяву посла РФ очільник парламентського комітету закордонних справ Чарлі Фланаган закликав вислати російського посла з Ірландії: «Такі ворожі заяви неприйнятні. Вже давно час попросити посла Філатова та його команду залишити нашу країну».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Париже протесты с применением насилия и поджогами: видео

12.02.2017 - 20:57
В Париже вновь протесты с применением насилия и поджогами, что в последние годы, к сожалению, стало обычным явлением. На сей раз поводом стал случай, который произошел 2-го февраля в парижском пригороде ...

Обнаженные йоги в Нью-Йорке

24.10.2015
Занятия йогой в последнее время ...

В Южной Корее массовая бойня из-за импичмента президенту: видео

10.03.2017
Импичмент президенту Республики Корея Пак ...