Міноборони Британії зробило прогноз щодо боїв на Харківщині

Російські окупанти продовжують наступ на Вовчанськ, але це містечко залишається під контролем Збройних сил України. І взагалі, загарбники не досягли заявленої Путіним мети щодо створення «буферної зони» на півночі Харківщини.

Про це досить суперечливо у сьогоднішньому огляді ситуації на фронтах в Україні з посиланням на власну розвідку заявило Міністерство оборони Великобританії.

Суперечливо, адже станом на зараз інтервенти все-таки впевнено контролюють більше чверті території Вовчанська і окупували дві чималі прикордонні ділянки, прорвавшись вглиб України на 6-8 кілометрів. А в напрямку Липців з урахуванням сірої зони навіть на всі 10 км. Чим це не буферна зона?

Однак загальний висновок Лондона цілком слушний, оскільки очевидний: «Фронт на півночі Харківської області, ймовірно, стабілізувався, а російський територіальний контроль фрагментований і не об’єднаний».

Прогноз також цілком вірогідний: «Успіхи Росії на цьому напрямку будуть обмежені протягом наступного тижня, оскільки початковий імпульс російських військ був стриманий українським опором».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Домашняя рысь, которая очень рассердилась

24.11.2015 - 13:55
Посмотрите на домашнюю рысь, которая ну о-о-очень сердита. ...

В Хмельницкой области столкнулись два поезда. Есть жертвы: фото, видео

27.05.2017
У Каменца-Подольского на железнодорожной станции ...

Как красиво и просто раскрасить чашку (видео)

13.11.2015
Сделать или украсить что-то своими ...

Изобрели матрац, который уведомляет о супружеской измене (видео)

15.04.2016
Испанцы изобрели матрац, который уведомляет ...