Медики «швидкої допомоги» Вінниччини вийшли у фінал конкурсу з підтримки постраждалих від COVID-19

Вінницькі медики в цьому місяці влаштували танцювальний флешмоб. Його учасниками стали працівники Вінницької служби екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. А зараз претендують на перемогу в ньому в межах країни.

Люди, що вже багато місяців рятували життя вінничан, таким чином хотіли підтримати усіх постраждалих від COVID-19. Серед локацій, де танцювали медики, – арка біля центрального парку міста, напис “Я люблю Вінницю”, площа ім. Стуса (перед будівлею “Книжка”) і садиба Пирогова. 

Медики станцювали під популярний ритм Jerusalema.

Відео флешмобу створювалось за участю Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф вінницької обласної ради за підтримки директора Пірникози Анатолія Васильовича, медичного директора Скоробогача Станіслава Миколайовича та лікаря – інструктора навчально-тренувального відділу Чорнокнижної Аліси Віталїївни. Тренування медиків проходило в центральному парку, постановку хореографії робила одна з працівниць центру Яна Пильнюк, долучився відеограф, який є фельдшером з медицини невідкладних станів на Вінницькій станції ЕМД – Андрій Мужилівський та його колега по фото- й відеозйомках Андрій Шепель. Учасниками шлешмобу були працівники з різних відділень області, як персонал виїзних бригад ЕМД  так і диспетчера та працівники кадрів, бухгалтерії..

Зазначимо, що участь у флешмобі взяли й медики з інших регіонів. А зараз серед них обирають переможця. Дівчата з Вінниці заслуговують за свою креативність на перемогу, а тому можете їх підтримати за посиланням https://t.me/vrr_info/241.

Голосування закінчується об 11:59 1-го червня.

Завдяки підтримці і голосам вінничан їм вже вдалось дійти до фіналу! І вони, як прокоментувала “РЕАЛу” Аліса Чорнокнижна, дуже вдячні кожному за підтримку. Але зараз особливо щиро закликають підтримати у фіналі КНП «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Дане відео подолало перший відбірковий тур конкурсу та потрапило до фіналу. Конкурс флешмобів провели до Європейського дня екстреної медичної допомоги 27 травня, який проводить Всеукраїнська Рада Реанімації у своєму телеграм-каналі. 

У фінал вийшли, крім Вінницької області, ще Волинська, Івано-Франківська, Харківська, Черкаська та місто Київ.


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Появилось видео успешных испытаний новейших украинских ракет

21.03.2017 - 18:18
Министерство обороны 21 марта провело новые успешные пуски ракет “Ольха” украинского производства. Во время пусков отрабатывалась система управления ракетами и скорость поражения целей на максимальной дальности. “Благодаря реализации, программы которую утвердил ...

Установлен рекорд парковки задним ходом (видео)

14.11.2015
Британец Алистер Моффат установил рекорд ...

Мустафа Найем попал в аварию: видео

19.01.2017
Неприятность приключилась с нардепом Мустафой ...