Маск попередив про можливе банкрутство Twitter

Новий власник Twitter Ілон Маск заявив, що банкрутство компанії можливе, якщо вона не почне генерувати більше грошей.

Про це він заявив у зверненні до співробітників Twitter, пише Bloomberg.

«Попередження прозвучало на тлі бурхливого початку правління Маска в компанії — двотижневого періоду, протягом якого він звільнив половину співробітників Twitter, вигнав більшість топ-менеджерів і наказав решті співробітників припинити роботу з дому.

Один з керівників, який до четверга входив до складу нової керівної команди Маска, Йоель Рот, пішов, кажуть джерела. Робін Уілер, також подала у відставку — але Маск переконав її залишитися, сказали співрозмовники на умовах анонімності», — пише агентство.

«У той час як купівля вивела Twitter з-під пильної уваги публічних ринків, Маск навантажив компанію майже 13 мільярдами доларів боргу, який зараз знаходиться в руках семи банків Уолл-стріт.

Довіра до компанії підірвана так швидко, що ще до коментарів Маска про банкрутство деякі фонди пропонували купити кредити всього за 60 центів за долар — ціна, яка зазвичай призначається компаніям, що знаходяться в скрутному фінансовому становищі», — повідомило напередодні Bloomberg.

У своєму зверненні до співробітників Маск зробив кілька попереджень, зокрема, вони повинні підготуватися до 80-годинного робочого тижня. Буде менше офісних пільг, таких як безкоштовна їжа. Також він скасував дозвіл співробітникам працювати з дому.

«Якщо ви не хочете приходити, відставка прийнята», — цитують джерела слова Маск.

Коли його запитали про перспективу відтоку кадрів, Маск відповів: «Ми всі повинні бути більш жорсткими».

Обговорюючи фінанси і майбутнє Twitter, Маск сказав, що компанії необхідно терміново рухатися вперед, щоб зробити свій продукт підписки Twitter Blue вартістю 8 доларів, за який користувачі захочуть платити, враховуючи відмову рекламодавців, які стурбовані шкідливим контентом.

За словами джерела, знайомого з його стилем управління, Маск в минулому використовував загрозу фінансового краху у спробі мотивувати працівників. Він намагається донести думку, що якщо люди не будуть наполегливо працювати, Twitter залишиться в дуже скрутному становищі, сказав співрозмовник.

Байден вважає, що варто звернути увагу на зв’язки Маска з іншими країнами

Президент США Джо Байден вважає, що зв’язки Ілона Маска з іншими країнами «варті того, щоб до них придивитися». Про це він заявив на пресконференції в Білому домі 9 листопада, повідомляв Bloomberg.

«Я думаю, що співпраця Ілона Маска і технічні відносини з іншими країнами заслуговують на увагу. Незалежно від того, чи робить він щось недоречне – я не натякаю на це. Я вважаю, що варто до них [зв’язків] придивитися. Але це все, що я скажу».

Минулого місяц, за даними співрозмовників агентства, адміністрація Байдена обговорювала, чи повинні США перевіряти окремі підприємства Маска з точки зору національної безпеки, зокрема – його купівлю Twitter і супутникову мережу Starlink компанії SpaceX.

Одним з елементів угоди з купівлі Twitter Inc. вартістю 44 млрд дол була присутність іноземних інвесторів у консорціумі Маска. До групи входять принц Саудівської Аравії Альвалід бін Талал, криптобірда Binance, заснована і керована вихідцем з Китаю, і суверенний фонд Катару. 

Крім того, автовиробник Маска Tesla отримує близько 25% своїх доходів з Китаю.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В России школьник устроил поножовщину в классе: появилось видео

18.04.2018 - 11:41
В российском Бошкортостане 18 апреля девятиклассник напал на одноклассников и учительницу с ножом, попытался поджечь аудиторию, а потом и покончить с собой. Школьника госпитализировали. Пожару не дали разгореться. В последние ...

Террористы «ДНР» запретили проезд в ОРЛО через Дебальцево

12.08.2020
Спикер пресс-центра Объединенных сил Ярослава ...

В Донецке взрываются склады боеприпасов: видео

25.09.2019
Сегодня рано утром в прифронтовом ...

Бесстрашный кот утихомирил крокодила (видео)

06.11.2015
Крокодилу крупно повезло. Кот, по ...