Маск доручив зробити платним перегляд відео у Twitter

Новий власник Twitter Ілон Маск доручив команді працювати над функцією Paywalled Video, яка дозволить людям розміщувати відео та стягувати плату з користувачів за їхній перегляд. Про це повідомляє The Washington Post.

Зазначається, що той, хто публікує відео, може встановити вартість перегляду в діапазоні від одного до десяти доларів. Таке повідомлення буде відображатися з логотипом відео із замком та підписом перегляд за $.

Заплативши цю суму, ви розблокуєте відео, при цьому творець отримає гроші через Stripe, а Twitter отримуватиме частину виручки. Ті, хто не сплатив, не зможуть подивитися ролик, проте зможуть поставити лайк або ретвітнути твіт.

Новий сервіс можуть запустити через тиждень-два.

Також Маск планує запровадити платну верифікацію за 20 доларів на місяць, або користувачі без преміум підписки можуть втратити галочку. Про це повідомляє The Verge.

Згідно з даними джерел видання, компанія планує змінити підписку Twitter Blue, за $4,99 на місяць, яка відкриває додаткові функції, на дорожчу підписку, яка також верифікує користувачів. Наразі планується стягувати 19,99 доларів за нову підписку.

У той же час, якщо користувач вже верифікований, він має 90 днів на те, щоб оформити платну підписку, інакше його позбавлять синьої галочки біля імені профілю.

При цьому Ілон Маск співробітникам, які працюють над проектом, повідомив, що вони повинні вкластися в строк до 7 листопада, щоб запустити функцію, інакше їх буде звільнено.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Индонго отправил россиянина Трояновского в жесткий нокаут: видео

03.12.2016 - 23:11
Прямой левый точно в челюсть и все! Так российский боксер Эдуард Трояновский, который получил этот удар от намибийца Джулиуса Индонго, лишился двух чемпионских поясов. Причем, Индонго исполнил этот нокаут уже ...

История знаменитого боевого ножа британских коммандос: видео

02.12.2017
История знаменитого ножа британских коммандос ...