«Манчестер Сіті» виграв клубний ЧС, розгромивши «Флуміненсе»

Завершився фінальний матч клубного чемпіонату світу — 2023 між англійським «Манчестер Сіті» та бразильським «Флуміненсе». Зустріч відбулася у Джідді (Саудівська Аравія).

«Манчестер Сіті» навіть без свого травмованого лідера Ерлінга Холанна здобув перемогу з рахунком 4:0 та виграв турнір.

Вже на першій хвилині аргентинський нападник «Манчестер Сіті» Хуліан Альварес відкрив рахунок та вивів свою команду вперед. На 27-й хвилині «городяни» збільшили перевагу завдяки автоголу захисника «Флуміненсе» Ніно. На 72-й хвилині Філ Фоден довів рахунок до розгромного, відзначившись із передачі Альвареса. Наприкінці матчу Альварес оформив дубль.

Зазначимо також, що Хуліан Альварес забив найшвидший гол в історії клубного чемпіонату світу. Футболіст відкрив рахунок на 40-й секунді. Попередній рекорд належав захиснику Мохамеду Ахмеду. Він у складі «Аль-Айна» з ОАЕ відзначився на 79-й секунді зустрічі з туніським «Есперансом» у 2018 році.

Нагадаємо, у півфіналі турніру «Манчестер Сіті» здобув розгромну перемогу над японською командою «Урава Ред Даймондс» (3:0), а «Флуміненсе» виявився сильнішим за єгипетський «Аль-Ахлі» (2:0). Всього в турнірі приймали участь 7 команд. Матч за третє місце виграли сьогодні футболісти «Аль-Ахлі» (4:2).