Малюська запропонував «дати в’язням лопату» і відправити на фронт

Ув’язненим можна «дати лопату», а не зброю та відправити на війну. Про це в ефірі телемарафону у суботу, 17 лютого, сказав міністр юстиції України Денис Малюська.

За його словами, нині за ґратами перебувають тисячі громадян, які хочуть і готові захищати свою державу.

«Аналіз того, чи безпечні вони для несення військової служби, не займе багато часу, адже всі в’язні вже проходили тестування на визначення ризику вчинення повторних злочинів», — сказав міністр. 

Він додав, що далеко не усі засуджені можуть становити загрозу для інших. 

«Мені складно уявити, яку небезпеку в лавах ЗСУ становитимуть ті, хто був засуджений за порушення правил ПДР, коли наслідки були неумисними, або ті, хто вчинив корупційне порушення. Вони убивати з автомата своїх побратимів точно не будуть. Але й варто розуміти, що бути в армії зараз — це не тільки захищати Батьківщину зі зброєю в руках, а це й будувати різні речі. Ризиковано давати автомат, давайте дамо лопату», — сказав він.

Нагадаємо, 7 лютого Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт щодо посилення мобілізації в Україні. 

Законопроєкт прийнято без пропозицій комітету. Далі внесення правок 14 днів до 21 лютого і далі друге читання. Тобто найбільш ймовірно буде прийнято законопроєкт в цілому в останній тиждень лютого, підписаний на початку березня і вступить в силу через місяць, тобто у квітні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Курьезное ДТП, — подскок с переворотом (видео)

20.12.2015 - 12:35
Совершая обгон грузовика, VW Sharan буквально взмыл в небо. На удивление все окончилось благополучно: водитель и его спутница отделались лишь испугом, а вот автомобилю теперь предстоит капитальный ремонт. Случилось это ...

Террорист ДНР выложил в Сеть видео обстрела Авдеевки из «Градов»

06.02.2017
То, что российско-террористические формирования начиная ...

Российский актер Охлобыстин попал под криминал (видео)

02.12.2016
Похоже, место прежних «героев новороссии», ...