Малий та середній бізнес Вінниці зможе отримати компенсації

Цього тижня під час виконавчого комітету Вінницької міської ради було внесено зміни до діючого Порядку надання часткової компенсації витрат на придбання автономних джерел живлення. Відтепер компенсації доступні не лише суб’єктам мікро-, а й малого та середнього підприємництва, які здійснюють свою діяльність на території Вінницької міської територіальної громади.

Каталізатором змін до Порядку стало звернення від представників бізнесу, які прагнуть продовжувати працювати в громаді. Компенсації за встановлені ВДЕ (відновлювані джерела енергії) будуть виділені за рахунок коштів бюджету Вінницької міської територіальної громади, розповідає заступниця директора департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Ірина Черната.

“На фоні можливих блекаутів чимало підприємців вже встановили автономні джерела живлення з метою економії та раціонального споживання енергоресурсів. Таким чином вони матимуть можливість продовжувати роботу та зберігати робочі місця для населення. Граничний обсяг компенсації для МСП не може перевищувати 1 млн гривень. Однією з умов отримання компенсації є сплата податків за попередній рік. На компенсацію ми можемо спрямувати 30% від сплачених підприємцем податків до бюджету ВМТГ, але не більше фактичних витрат на придбання АДЖ”, – розповіла вона.

Власне, Порядок стимулює підприємців впроваджувати альтернативні джерела енергопостачання. Нагадаємо, що до переліку ВДЕ увійшла генерація електроенергії із сонця, вітру, води.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Лавров в Германии оскорбил журналистов: видео

09.12.2016 - 18:02
Похоже, недипломатичное поведение у министра иностранных дел РФ С. Лаврова входит в привычку. В ходе протокольной встречи министерского заседания ОБСЕ главный дипломат России нахамил оператору агентства Reuters. Немецкие СМИ моментально ...

Погладь кота

27.10.2015
Погладь кота! Ведь он так ...

Как собаки уговорили кошек прекратить драку (видео)

25.10.2015
Кошачьи драки обыденное дело. Самцы ...