Лунін провів черговий «сухий» матч за «Реал»

Завершився матч 30-го туру іспанської Прімери, в якому зустрічалися мадридський «Реал» та «Атлетік» із Більбао.

Гра завершилася перемогою господарів із рахунком 2:0.

На восьмій хвилині мадридці вийшли вперед зусиллями Родріго. На 73-й хвилині бразильський нападник господарів оформив дубль. Гості не змогли роздрукувати ворота суперника. А їх захищав наш Андрій Лунін.

Лунін здійснив чотири сейви. Ця гра стала для нього вже 11-ою «сухою» в сезоні.

Мадридці набрали 75 очков й займають перше місце в турнірній таблиці. Друга — «Барселона» (67), на третій сходинці «Жирона» (65). Остання в поточному турі перемогла «Бетіс» 3:2, дубль на рахунку Артема Довбика.