Кудіяров Вадим: «Запустили проект «Кидай сміття в урну – зроби наше місто чистішим!»

Ініціатором проекту «Кидай сміття в урну – зроби наше місто чистішим!» виступив депутат Вінницької міської ради Вадим Кудіяров. Днями на території свого округу він спільно із волонтерами встановив 80 урн для сміття. Це було зроблено за власні кошти депутата. Отже, в окрузі, до якого входять частини мікрорайонів «Олієжиркомбінату» та «Військового містечка» буде значно чистіше.

Кожному доводилось бачити, як хтось кидає під ноги недопалок або обгортку від морозива чи цукерки та йде без усякого докору сумління далі. Разом із тим усім подобається, коли в місті гарно і чисто. А що для цього потрібно? Просто не смітити. Як кажуть: чисто там, де не смітять. Водночас у багатьох мікрорайонах Вінниці бракує урн.  

– На нашому окрузі ми зробили усі умови для збереження чистоти. У багатьох підростають діти і найкраще виховання – це наш гарний приклад! – зазначив пан Кудіяров. 

Головна мета проекту «Кидай сміття в урну – зроби наше місто чистішим!» – виховна.

– Важливо, щоб вінничани не лише відчули себе частиною великого колективу, але й перейняли неприязне відношення до тих, хто не доносить сміття до урни. Тоді зауваження тим, хто смітить, робитиме переважна більшість. В цілому все це сприятиме тому, що наш мікрорайон стане чистішим! – наголосив Вадим Кудіяров.

Ініціативу Вадима Кудіярова оцінив директор Департаменту житлового господарства Вінницької міської ради Роман Фурман:

– Облаштування урн у дворах багатоповерхівок –  чудова ідея. Вона на часі і матиме гарні відгуки. Це допомагає створити комфортні умови для співвласників багатоповерхівок. Також зверну увагу на те, що мешканці не повинні використовували урни замість контейнерів для побутових відходів. В деяких дворах урни відсутні через відмову самих мешканців. Коли ми проводимо капремонт прибудинкової території, пропонуємо людям встановити урни на умовах співфінансування. Зокрема, з міського бюджету йде 70%, а мешканці платять 30%. Як правило, ставимо урни біля лавочок у зонах відпочинку. ­­ Водночас мешканці можуть за власний рахунок або через управлінську компанію їх облаштувати, – каже Роман Фурман. 


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

На Вінниччині змагались парашютисти

05.08.2016 - 18:16
Відкритий чемпіонат Вінницької  області з класичного парашютизму відбувся цими вихідними на аеродромі «Сутиски». За звання переможців боролись 15 спортсменів з Вінницького та Львівського авіаційно-спортивних клубів. У програмі змагань – 2 ...

Ломаченко эффектно победил Марриагу: видео

06.08.2017
Василий Ломаченко подтвердил свой чемпионский статус ...

Перуанка из храпа мужа собрала мировой хит Despacito: видео

20.07.2017
Вместе со своей племянницей креативная ...