Кремль відреагував на передачу Україні літаків МіГ-29

Уряд Словаччини нарешті після багатьох місяців вагань прийняв рішення передати Україні винищувачі МіГ-29. Мова йде одразу про 13 літаків. Крім того, Братислава надасть для ЗСУ зенітно-ракетні комплекси Куб. 

«Уряд одноголосно схвалив міжнародну угоду і прийняв рішення про безоплатну передачу Україні МіГ-29 та ЗРК Куб», — сказав виконувач обов’язків прем’єр-міністра Словаччини Едуард Гегер.

Він уточнив, що рішення було ухвалено «у конституційно чистій формі», президент Зузана Чапутова також про нього поінформована.

За його словами, винищувачі мають використовуватись для захисту та забезпечення протиповітряної оборони, а не нападу.

Міністр оборони Словаччини Ярослав Надь повідомив, що переговори про передачу літаків велися понад півроку. Країна відправить в Україну 13 МіГ-29 та частину систем Куб.

В Кремлі намагаються зробити вигляд, що їм це байдуже. Мовляв, на хід війни це не вплине. Такий коментар дав прессекретар президента РФ Пєсков.

«Таке відчуття, що ці країни таким чином займаються утилізацією старої непотрібної техніки», — сказав він у відповідь на відповідне запитання журналістів, забувши, що і Росія повним ходом використовує «старі» МІГ-29 у війні проти України.

Пєсков вважає, що ці постачання нічого не змінять. «Безперечно, ні. Можна не бути військовим експертом, щоб сказати, що це не може вплинути», — заявив він.

Нагадаємо, вчора про рішення передати Україні частину своїх Міг-29 оголосила Польща.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

На пресс-центр УНН совершено дерзкое нападение: опубликовано видео

03.08.2018 - 18:47
Сегодня на пресс-центр УНН было совершено дерзкое нападение нескольких десятков человек. Они пытались сорвать пресс-конференцию руководства ювелирного дома Zarina.  Нападавшие и их организаторы кричали и оскорбляли присутствующих, включая капеллана. В ...

Российский боевой робот едва не убил журналиста

17.09.2016
Во время съемок демонстрации российского ...

Кошка привела котят к своему другу псу (видео)

11.12.2015
Иногда кажется, что созерцание того, ...