Кремль відреагував на інформацію про вихід військ із ЗАЕС

У Кремлі спростували повідомлення про те, що її окупаційні війська готуються залишити Запорізьку АЕС. Прес-секретар президента РФ Путіна Дмитро Пєсков заявив журналістам, що «це неможливо».

На прохання прокоментувати заяву голови Енергоатому Петра Котіна про те, що він бачить ознаки підготовки відходу Росії із ЗАЕС, Пєсков сказав: «Не потрібно шукати якихось ознак там, де їх немає і бути не може».

Котін в ефірі телемарафону 27 листопада заявив, що останнім часом з’явилися ознаки можливого відходу окупантів зі станції: російські військові «збирають валізи та крадуть все, що можуть знайти».

Нагадаємо, 20 листопада Енергоатом повідомив, що російські окупанти весь ранок обстрілювали ЗАЕС – зафіксовано понад12 влучань в об’єкти інфраструктури станції.

В свою чергу, МАГАТЕ просто констатувала факт обстрілу, забуваючи вказати, що його здійснили російські військові. Правда, є заклик зробити навколо станції зону ядерної безпеки. Але ж знову таки ж заклик до «двох сторін» — Росії і України. Хоча треба тиснути виключно на владу РФ — щоб надала наказ своїм військовим залишити ЗАЕС.

«Експерти МАГАТЕ, які перебувають на ЗАЕС, повідомили до штаб-квартири Агентства, що вранці за місцевим часом упродовж короткого проміжку часу було чутно понад десяток вибухів. Команда МАГАТЕ також могла бачити деякі з вибухів зі своїх вікон», — йшлося у Твітері агенції..

Повідомлялося, що на майданчику ЗАЕС було пошкоджено деякі будівлі, системи та обладнання, але жодна з них не мала критичного значення для ядерної безпеки та захисту. 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили «КрАЗ» с террористами: видео

07.02.2019 - 10:17
Сегодня в 9:29 офицер Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц разместил коротенькое видео с комментарием: «Адекватный ответ ОС – каждый день! Маневренная группа воинов ОС в районе Голубовского (Бахмутка) обнаружила ...

«Shape of You» от Эда Ширана – второе по популярности видео 2017 года

16.12.2017
Качественная поп-музыка с интересным сюжетным ...

«Реал» в основное время проиграл «Баварии» 1:2. Видео голов

18.04.2017
В Мадриде завершился очень напряженный ...