КРАІЛ визнаватиме сертифікацію грального обладнання закордонними тестовими лабораторіями

В Україні вперше з початку заснування КРАІЛ було розширено список лабораторій, яким довіряють сертифікацію грального обладнання. На плановому засіданні комісії, затвердили останню редакцію законодавчого акта, який регулює процес перевірки обладнання для азартних ігор. До списку внесли й іноземні компанії, після перевірки яких не знадобиться додаткового аналізу на території України. Гравці, як і раніше, зможуть без проблем отримувати свої бездепозитні бонуси на сайті https://www.liga.net/igaming/casino-bonuses/bezdepozitnie-bonusy для гри онлайн, але кількість апаратів, встановлених офлайн, неухильно збільшуватиметься.

Варто зазначити, що у 2023-му році було видано понад тисячу ліцензій на встановлення гральних автоматів. На початку року планувалося, що буде встановлено не більше сотні таких машин у холах готелів, на вокзалах і в спеціальних ігрових кімнатах. З огляду на зростання популярності напряму та залучення значних активів іноземних інвесторів гостро постало питання щодо розширення кількості лабораторій, які зможуть більш оперативно проводити обов’язкову сертифікацію.

Процес сертифікації буде модернізовано

Довіра до іноземних лабораторій — не лише крок до перешкоджання монополії на ринку, а й можливість створити сприятливу та лояльну сферу для європейських інвесторів. У КРАІЛ не приховують, що замислюються про можливість залучення іноземних інвестицій у гемблінг-індустрію України і такий крок, як залучення закордонних компаній, став чудовою можливістю до розвитку. До того ж, як стверджується на офіційному сайті комісії, необхідно перебудовувати індустрію, наближаючи її до європейських стандартів, що в майбутньому дасть змогу об’єднати потужності з представниками ЄС.

Процес додавання перевірених компаній розпочато. Іван Рудий зазначив, що комісія планує й надалі збільшувати їхню кількість, а КРАІЛ з радістю розгляне будь-які заявки від компаній, що знаходяться, як усередині країни, так і за її межами. Раніше сертифікацію довіряли лише українським компаніям. Трудомісткий і тривалий процес міг значно ускладнити встановлення обладнання, що негативно позначилося б на розвитку бізнесу, і з цим необхідно було боротися.

Оновлений список лабораторій опубліковано на сайті КРАІЛ

Раніше не повідомлялося про компанії, які проводили перевірку обладнання. Відомо лише, що всі сертифіковані слоти та відеоігри азартної спрямованості на сайті https://www.liga.net/igaming перевірялися уповноваженими в КРАІЛ організаціями. 16-го січня було проведено засідання, на якому основним питанням було узгодження списку приватних компаній, які зможуть проводити сертифікацію за межами України. До списку таких організацій потрапили лабораторії з Іспанії, Нідерландів, Великої Британії та Словенії:

  • GLI Europe B.V.
  • BMM Spain Testlabs, s.l.u.
  • eCOGRA Limited
  • NMi Certin B.V.
  • SIQ Gaming Laboratories, Ltd.

Якщо купівля будь-якого обладнання раніше мала проходити обов’язкову додаткову перевірку в Україні, то тепер, маючи сертифікати від перерахованих вище лабораторій, не знадобиться повторного «заморожування» процесу встановлення. Це позитивно позначиться і на розвитку індустрії, і на кількості податкових відрахувань, на що, зрештою, і спрямована діяльність КРАІЛ. Вітчизняні лабораторії також будуть поступово переходити на нові стандарти, більш звичні європейським партнерам. «Не можна не враховувати багаторічний досвід у роботі і з гральним бізнесом» — стверджують представники регулюючого органу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Птичка ловит рыбу на приманку (видео)

21.05.2016 - 19:12
Одна маленькая, но очень умная птичка, решила полакомиться рыбкой. В этом нет ничего необычного, скажете Вы, многие птицы рыбу едят. А вот и нет. Необычен сам способ ловли. Из-за того, ...

Тату как искусство: потрясающе разрисованные девушки

15.11.2016
Вопреки бытующему мнению о том, ...