Консультація невропатолога: коли потрібна та ціни на послуги

Неврологія займається профілактикою та комплексним лікуванням різних захворювань нервової системи (центральної та периферичної). У клініці Мед-Атлант консультація невропатолога відбувається у комфортному кабінеті з дотриманням усіх європейських стандартів медичного обслуговування.

За яких симптомів слід проконсультуватися з невропатологом?

Нормальна робота організму та окремих органів залежить від стану нервової системи людини. Багато пацієнтів не відразу звертаються по медичну допомогу, що підвищує ризик розвитку патологій.

Проконсультуватися з лікарем-невропатологом рекомендується у таких випадках:

 • часті головні болі/мігрені;
 • запаморочення без причини;
 • повна/часткова втрата чутливості;
 • проблеми з зором;
 • посмикування м’язів;
 • високий артеріальний тиск;
 • хронічна втома, проблеми із пам’яттю чи сном.

Ці симптоми можуть свідчити про різні захворювання нервової системи, тому потрібна консультація спеціаліста.

Тільки кваліфікований невропатолог після огляду та комплексного обстеження зможе поставити правильний діагноз із подальшою розробкою лікувальної програми.

Особливості обстеження та лікування

У відділення неврології найчастіше звертаються з вертеброгенними болями, головними болями через перенапруження (сидяча робота та ін.), судинними захворюваннями мозку. На прийомі лікар проведе огляд та призначить діагностичне обстеження, щоб встановити правильний діагноз.

Це лабораторні аналізи, електрокардіограма, ультразвукове дослідження органів та ін. Одним із найінформативніших, безпечних, безболісних методів обстеження сьогодні є УЗД. Воно не потребує особливої підготовки, практично немає протипоказань. За результатами призначається ефективна лікувальна програма з наступними лікарськими рекомендаціями підтримки здоров’я.

Не всі захворювання нервової системи можна повністю вилікувати, але за дотримання лікарських рекомендацій вдається запобігти погіршення стану. Невролог допоможе усунути такі характерні симптоми, як втома, оніміння кінцівок, млявість, біль у спині, шиї, хребті, проблеми із зором тощо.

У чому конкурентні переваги клініки Мед-Атлант?

У приватному медичному центрі в Івано-Франківську доступні ціни на послуги, гарантується конфіденційність кожному пацієнту. Серед інших конкурентних переваг цієї клініки можна відзначити:

 • персональний підхід до кожного;
 • застосування інноваційних методик лікування, в тому числі й мініінвазивних;
 • нова апаратура для діагностики;
 • комфортні умови в стаціонарі;
 • кваліфіковані лікарі з усіх напрямків, у тому числі й неврології.

У клініці з повагою ставляться до кожного пацієнта, гарантуючи безпеку та гідне обслуговування з дотриманням європейських стандартів. У сучасній медицині немає принципової різниці між неврологом та невропатологом.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

В Индии танцуют даже гаубицы (видео)

05.01.2016 - 12:50
Индийские культурные традиции, в части танцев и песен, имеют сильное влияние не только на кинематограф, но и на армию. Танцуют все, даже пушки. Так, на показательных стрельбах из 155-мм гаубицы ...