Компанію Metro Cash & Carry внесли до переліку спонсорів війни

Нацагентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло компанію Metro Cash & Carry до переліку міжнародних спонсорів війни, оскільки компанія продовжує працювати в Росії. Про це повідомляє НАЗК.

Зазначається, що окрім бізнесу у сфері торгівлі, інтереси керівництва Metro тісно пов’язані з нафтогазовою та банківською сферами економіки РФ.

За даними журналістських розслідувань, ключовий акціонер Metro Cash & Carry Даніель Кретинскі контролює EP Infrastructure (EPIF), який володіє 49% компанії Eustream, яка управляє газотранспортною системою, що транспортує російський газ до Центральної та Східної Європи.

«Поки весь цивілізований світ відмовляється від енергоресурсів держави-терориста, керівництво Metro Cash & Carry демонструє, що співпраця з РФ не тільки не буде припинена, а й надалі лише посилюватиметься», — заявили в НАЗК.

Крім того, у Metro приймається оплата картками Миру (проект Сбербанку). Компанія реалізує нові проекти в РФ, такі як мережа продуктових магазинів Квасоля.

Також Metro бере участь у «ідеологічних» російських ініціативах. Так, наприкінці 2022 року в інтернеті поширювалася інформація про те, що німецька мережа Metro в РФ торгує «кувалдами Вагнера».

У НАЗК зазначили, що таким чином менеджмент торгової мережі демонструє максимальну лояльність до режиму РФ.

Як відомо, всі включені до переліку міжнародних спонсорів війни компанії вносяться до бази даних World-Check — бази даних осіб та організацій з підвищеним ризиком, яка використовується в усьому світі для виявлення та управління фінансовими, регуляторними та репутаційними ризиками.

Нагадаємо, французька корпоація Ашан потрапила до списку міжнародних спонсорів війни. Лише за один рік Ашан сплатив 167 млн. доларів до російського бюджету. Це дорівнює вартості 222 ракет Калібр, якими країна-агресор обстрілює Україну.

До списку міжнародних спонсорів війни також потрапила корпорація Procter&Gamble. Вона продовжує працювати в Росії, сплачує податки до бюджету країни і навіть сприяє мобілізаційним заходам.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео падения истребителя МиГ-23 в Турции

05.03.2017 - 14:27
Сирийский военный самолет МиГ-23 4 марта потерпел крушение на юге Турции. Турецкий премьер Бинали Йылдырым заявил, что падение самолета, возможно, произошло из-за плохих погодных условий, в местной власти говорят, что причиной ...

Как в яйце развивается цыпленок: фото, видео

26.02.2017
Один из производителей инкубаторов весьма ...