Командування окупантів залишило Токмак

Слова головнокомандуючого Збройних сил країни Валерія Залужного про те, що «ЗСУ перебувають на порозі прориву фронту», начебто сказані американським чиновникам, здобули широкий відгук в українській блогосфері.

Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «Запорізькій напрямок. Фронт орків потроху сиплеться, це відзначають хлопці з різних бригад на Запоріжжі. Якщо так буде і далі, то слова Залужного можемо сприймати серйозно…».

А оптимізм партизанського українсько-кримськотатарського руху «Атеш» взагалі зашкалює:

«Наші джерела в Росії повідомляють про проблеми на запорізькій ділянці фронту. У напрямку головного удару українського прориву на південь від Роботиного росіяни перебувають на межі відступу. 1441-ий мотострілковий полк зазнав непоправних втрат у 75% від чисельності всього підрозділу. Не краща ситуація і у 71-му мотострілецького полку 42-ої мотострілецької дивізії. Резерви закінчуються.

У Токмаку внаслідок низки попадань по командних пунктах командування ЗС РФ прийняло рішення перенести їх вглиб окупованих територій. Схоже, вони не вірять в утримання Токмака, незважаючи на організовану кругову оборону навколо міста.

Фронт захитався і скоро станемо свідками історичних перемог!»

Деякі рашисти також піддалися паніці і вже повідомляють, що Сили оборони вже звільнили Новопрокопівку південніше Роботиного.

Ми, звісно, тільки за, але поки що весь цей оптимізм вимагає альтернативвних підтверджень, в тому числі і звільненні села.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Чем воюют силы АТО

27.08.2016 - 18:52
Военные рассказали об украинском оружии и новой парадной форме Военные журналисты в одном из видеосюжетов цикла «Техніка війни» поведали о проблемах, с которыми столкнулись разработчики новой парадной военной формы и ...

По Савченко есть шокирующее видео, – Луценко

19.03.2018
Представитель президента в Верховной Раде ...

Mercedes-Benz создал мегапиксельные фары-проекторы: видео

05.12.2016
Компания Mercedes-Benz анонсировала технологическую революцию ...

Поветкин отправил Прайса в тяжелый нокаут: видео

01.04.2018
В столице Уэльса Кардиффе российский ...