Коли гроші потрібні терміново: як оформити кредит готівкою без довідки про доходи

Споживчі кредити на різноманітні побутові цілі затребувані серед українців. Таку послугу пропонують комерційні банки та численні кредитні установи. Суттєвою перешкодою при отриманні позики часто стає тривалість розгляду заявки та необхідність подачі чималого пакету необхідних документів. Довідка про доходи за останні півроку — один з найпопулярніших паперів, що вимагають фінансові установи для оцінки платоспроможності позичальника. Не бажаєте втрачати час у відділі кадрів чи бухгалтерії вашої компанії на оформлення такої довідки? Тимчасово не працюєте чи виконуєте разові роботи за договорами? Рішенням стануть кредити готівкою без довідки про доходи.

Основні умови

На жаль, нестабільна фінансова ситуація останніх років спонукала комерційні банки посилити заходи аналізу платоспроможності потенційних позичальників. Тож, великі шанси отримати позику мають:

офіційно працевлаштовані громадяни, що мають підтвердження доходу;

особи, які мають поручителів — фінансово надійних громадян, що беруть на себе відповідальність за повернення взятих коштів у разі неможливості погашення кредиту позичальником;

громадяни з позитивною кредитною історією — ті, у кого не траплялися прострочення або неповернення попередніх позик, не варто розраховувати на позитивне рішення банку;

ті, хто мають власне рухоме або нерухоме майно, яке готові запропонувати фінансовій установі у заставу.

До того ж існують обмеження щодо віку осіб, які прагнуть оформити готівковий кредит. Проте готівка в кредит може бути видана без довідок та майнових поручителів. Альфа-Банк Україна пропонує таку можливість за умови наявності у позичальника власного авто та надання техпаспорту на підтвердження.

Врахувати все: на що звернути увагу при оформленні готівкової позики

Перше, на що необхідно зважити перед укладанням кредитної угоди з банком, це спроможність щомісячно вносити певну суму у рахунок погашення заборгованості. На сайті https://alfabank.ua/private-persons/credits/cash ви маєте можливість отримати орієнтовний розрахунок щомісячної суми погашення в залежності від необхідної суми та строку.

Обов’язково поцікавтесь відсоткової ставкою за кредитом, наявністю комісій за оформлення або щомісячне обслуговування позики — це ваші додаткові витрати. Уважно прочитайте договір, зверніть увагу на схему погашення та нарахування відсотків за користування грошима банку, дізнайтесь про можливість дострокового повернення.

Які додаткові переваги при оформленні кредиту пропонують фінансові установи

Серед популярних додаткових сервісів та зручностей:

швидке прийняття рішення щодо видачі позики;

безкоштовне оформлення платіжних карток;

можливість погашення онлайн або через систему платіжних терміналів;

різноманітні бонуси.

Звернувшись до Альфа-Банку Україна, позичальник може обрати зручний спосіб оформлення позики. Банк пропонує таку послугу онлайн або у будь-якому з відділень по всій Україні.


 
НовостиМира
РэдТрэмОбменный
 

Комментарии закрыты.

Video >>

В Бразилии сняли на видео битву ягуара с крокодилом

05.10.2017 - 10:02
Во впадине Пантанал в Бразилии фотограф из Британии Крис Брунскилл стал свидетелем схватки ягуара с крокодилом. Эту битву он снял на видео. Пресмыкающееся сначала сумело утащить ягуара под воду, но ...

Участок Марин Ле Пен атаковали голые девушки из Femen: видео

07.05.2017
Французские последовательницы некогда популярного движения ...