КНДР забезпечує російських окупантів до 50% боєприпасів
Українська розвідка повідомляє, що Північна Корея стала одним із головних постачальників боєприпасів для російської армії. За оцінками Служби зовнішньої розвідки, КНДР забезпечує від 35 до 50% потреб Росії, відправляючи щомісяця близько 200–260 тисяч артилерійських снарядів калібру 152 і 122 мм.
Представник СЗРУ Олег Александров зазначив у коментарі «Укрінформу«, що Пхеньян також передав Москві пускові установки й ракети малої дальності KN-23 і KN-24, які Росія використовує для ударів по українських містах.
Крім постачання зброї, КНДР застосовує війну як полігон для перевірки власних розробок — від оновленої версії радянського комплексу «Конкурс» (місцева модифікація «Фенікс-2») до важкої РСЗВ KN-25.
За даними СЗРУ, у Курській області РФ нині перебувають від 8,5 до 13 тисяч північнокорейських військових, що дає можливість Кремлю перекидати власні сили безпосередньо на фронт. У вересні туди прибули ще близько тисячі солдатів, серед яких сапери й будівельники.
Тобто КНДР є таким же ворогом нашої країни, як і фашистська Росія.
Подпишитесь на новости
























