КНДР відправить на Донбас чотири свої бригади

Російські окупанти продовжують нарікати на корейські снаряди. Цього разу вони розповіли про те, що на Херсонському напрямку через розрив одного з них в стволі гармати практично знищено 152-міліметрову самохідну артилерійську установку 2С5 «Гіацинт-С». Дивись фотографію.

Тим часом південнокорейський телеканал «TV Chosun» та американський Інститут вивчення війни (ISW) повідомили, що вже в липні Північна Корея відправить військові будівельні та інженерні частини на Донбас.

Начебто Пхеньян може отримувати від Москви до 115 мільйонів доларів щороку, якщо відправить три-чотири з десяти своїх інженерних бригад в окуповану частину України.

Навіть якщо корейці не братимуть участь в боях, вони звільнять для цього тилові підрозділи російських загарбників. Але, як повідомлялося раніше, Пентагон вважає, що війська КНДР в Україні стануть гарматним «м’ясом».

Тим часом, якоїсь адекватної відповіді зі сторони Заходу та Південної Кореї ми наразі не чули. Сеул поки що лише натякає на те, що може відмовитися від політики непостачання зброї Україні… При цьому умовою для цього називає поставку Росією до КНДР певних військових технологій, що в принципі важко довести.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Террористы продвинулись вперед под Донецком и заняли часть серой зоны: видео

15.05.2017 - 22:03
Пресс-центр штаба АТО опубликовал на своей странице в Фейсбук видеоматериал о том, как два дня назад бойцы ВСУ спасли раненого товарища. На видео спикер штаба Миронович рассказал, что позиции ВСУ, которые ...

В Британии спасают облысевшего ежика: видео, фото

23.10.2016
  Британские ветеринары придумали курс ...

Видео спринтерского забега носорога набирает обороты в Сети

05.08.2017
Бегущего по автомобильной трассе носорога ...