КНДР стоїть «на одному полі бою» з Росією, – сестра Кім Чен Ина

Керівництво КНДР відкрито підтримує фашистську владу Росії. По ступеню цинічності заяв представників її влади напрошується порівняння з урядом Орбана в Угорщині. Той теж фактично в усьому підтримує Путіна і робить все, що йому тільки вдається, для програшу України у війні. 

Північна Корея «завжди стоятиме на одному полі бою з армією РФ і людьми, які борються за гідність і честь країни, її суверенітет і безпеку». Далі високопарна маячня про те, що військова техніка, поставлена західними країнами Україні «згорить і стане купою заліза перед незламним бойовим духом і міццю героїчної російської армії».

Ці слова заступника завідувача відділу пропаганди та агітації центрального комітету Трудової партії Корейської народно-демократичної республіки Кім Йо Чжон розповсюдило державне агентство «ЦТАК».

Велика увага до неї прикута через те, що це рідна сестра північнокорейського диктатора Кім Чен Ина. При цьому нам не зовсім зрозуміло, чому про це не заявив він сам.

Хочеться також звернути увагу на повну відсутність логіки в заяві. Кім Йо Чжон каже, що її країна «стоятиме на одному полі бою з армією РФ» і в цьому ж речені — «і з людьми, які борються за гідність і честь країни, її суверенітет і безпеку». Але ж люди, які боряться за честь, гідність і суверенітет — це українці, що протистоять російській армії.

Раніше повідомлялося, що Північна Корея постачає Росії (країни мають невелику ділянку спільного кордону біля Владивостока) зброю і боєприпаси, в тому числі приватній військовій компанії Вагнера.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили танк и блиндаж с террористами: новое видео

22.02.2019 - 09:47
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин сегодня утром обнародовал очередное фронтовое видео, снятое беспилотниками ударной группы «К-2» 54-ой бригады ВСУ с комментарием: «Не надо было танки прятать в 3 км от линии ...

Бесстрашный кот утихомирил крокодила (видео)

06.11.2015
Крокодилу крупно повезло. Кот, по ...

Задержание украинских пограничников: ФСБ показала видео допроса

13.10.2017
Появилось видео допроса украинских пограничников, ...