Кислиця в ООН: Росія – як рак, тільки гірше

Своє головування в Раді безпеки ООН Росія вже традиційно супроводжує жахливими воєнними злочинами. Про це заявив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця на засіданні Ради безпеки у вівторок, 9 липня, коментуючи російський удар по дитячій лікарні Охматдит.

Перед Кислицею на засіданні виступив представник Росії при ООН Василь Небензя, який намагався переконати присутніх, що в ударі по дитячій лікарні винна Україна. Небензя заявив, що по «Охматдиту» нібито вдарила ракета української ППО.

Кислиця ж зазначив, що Росія навмисно вдарила по найбільш вразливій і беззахисній категорії населення.

«З жалем відзначаю представника терористичного путінського режиму на місці голови. Для Росії вже стало традицією супроводжувати своє головування в Раді жахливими воєнними злочинами та геноцидними потугами. І цей раз не став винятком. По суті, місце голови вже все в крові. Учора Росія навмисно вдарила по найбільш вразливій, беззахисній категорії населення в будь-якому суспільстві – по дітях, хворих на рак та інші смертельні захворювання», – наголосив він.

Кислиця зазначив, що лікарня Охматдит у Києві є найбільшим медичним закладом у країні, який лікує дітей, хворих на рак та інші хвороби. Там проходять лікування діти з усього світу. Цей медичний заклад є унікальним у системі медичної допомоги.

«Учора Росія знову показала свою огидну версію «співчуття» по відношенню до дітей, здійснивши удар по Охматдиту крилатою ракетою Х-101″, – заявив постійний представник України при ООН.

На думку представника України, атака на дитячу лікарню свідчить про небажання Кремля брати участь у мирному процесі, а також «глибокої зневаги Росії до будь-яких мирних ініціатив, незалежно від їх походження».

«Росія – це як рак, тільки гірше. Вона припинить вбивати та поширювати насильство лише тоді, коли буде нездатна це робити. Необхідно збивати російські ракети. Необхідно знищувати російську бойову авіацію в місцях її базування. Необхідно вжити сміливих заходів для усунення будь-якого дефіциту безпеки», – закликав Кислиця.

Він згадав також про підготовку до Саміту майбутнього ООН, запланований на вересень 2024 року, спитавши: «про яке майбутнє ми говоримо, якщо вбивця відчуває себе комфортно, сидячи тут по коліно в дитячій крові в кріслі Голови Ради Безпеки?».

Як повідомлялося, Рада Безпеки ООН зібралася у вівторок на екстрене засідання, присвячене масованому російському обстрілу України. Засідання закликали провести низка країн, серед яких: Велика Британія, Франція, Еквадор, Словенія та США.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

ВСУ готовы к наступлению: видео

04.06.2018 - 16:27
Представитель пресс-центра Объединенных сил Виктор Шубец в обеденной сводке за 3 июня уточнил утренние данные ПЦОС о потерях террористов: «Під час бойових дій минулої доби у складі ОС втрат немає… ...

Протесты в ЛДНР набирают обороты, видео

10.02.2018
В Сорокино (Краснодон), Ровеньках и ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

04.08.2018
Когда обсуждают пенсионную реформу совсем ...