Кілька бійців ЗСУ потрапили у полон в Авдіївці

Якщо станом на 18 годину Сили оборони відбили 27 атак російських фашистів на Авдіївку, то вже за три години їх було вже більше 30. Проте частина воїнів потрапила в російський полон. Про це заявив командувач ОСУВ Таврія Олександр Тарнавський на своєму Telegram-каналі в п’яницю, 16 лютого.

Він розкрив деякі деталі того, що відбувається у Авдіївці. Так, серед іншого Тарнавський зазначив, що з тих позицій, які вже неможливо було захищати, наші бійці виходять за допомогою маневрів. При цьому в одній з ситуацій ворог зумів взяти в полон декількох нашіх військових.

«У межах міста Авдіївка тривають важкі бої. Противник продовжує наносити артилерійські обстріли і масовані бомбові удари, практично стираючи місто з лиця землі», — мовиться в заяві.

Військовий наголосив, що ворог кидає на штурм усі резерви, перекидаючи їх з інших напрямків, і намагається продавити нашу оборону. ЗСУ продовжують стримувати російських окупантів, які переважають кількісно в особовому складі, артилерії та авіації.

Українські захисники від початку доби в районі Авдіївки відбили понад 30 атак росіян. Агресор здійснив 20 авіаударів та понад півтори сотні артилерійських обстрілів. 

Він також повідомив, що зі зруйнованих позицій українські воїни виходять маневром і закріплюються на нових рубежах оборони.

«Наголошую, пріоритет — збереження життя наших бійців. Тому в разі потреби вони відходять на нові позиції. На превеликий жаль, під час одного з таких виходів кілька наших бійців потрапили в полон», — написав командувач.

Він додав, що Україна буде боротися за звільнення кожного воїна.

Тарнавський повідомив, що евакуація поранених ускладнена безперервними обстрілами, але здійснюється. Нашим захисникам перекидаються необхідні резерви.

За його словами, нині триває пожежа на Авдіївському коксохімічному заводі, де російські терористи внаслідок обстрілів підпалили цистерну із залишками нафталіну та бітумну смолу на складі.

Тарнавський пояснив, що для розуміння масштабів наступу противника треба знати, що левова частина втрат окупантів на Таврійському напрямку припадає саме на Авдіївку. Зокрема, від початку року втрати окупантів на цьому напрямку склали 20 018 осіб, 199 танків і 481 бойову бронемашину (1 січня — 15 лютого 2024 р.).

Авдіївська оборонна операція триває, ворог платить найвищу ціну.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В зоопарке Винницы пополнение – кошачий лемур и павианы: видео

28.11.2017 - 12:33
В Винницком зоопарке впервые в его истории на свет появились павианы-гамадрилы. Их еще называют краснозадыми. Назвали детенышей «Майком» и «Джоном» и держат отдельно от других животных, чтобы не «подцепили» инфекцию.  ...

Ди Мария в свой день рождения помог ПСЖ разгромить «Барселону»: видео

15.02.2017
Вот стоило футбольным экспертам объявить, ...

Опубликовано видео яростного ночного боя в зоне АТО

02.07.2016
Применив тяжелую артиллерию и танки, ...