Київстар відновив ще деякі послуги

Офіс мобільного оператора Київстар повідомляє, що вже відновив доступ до послуги голосового зв’язку, зокрема в роумінгу, мобільної передачі даних, послугу домашнього інтернету і послуги віртуальної приватної мережі (VPN), розпочато відновлення доступу до послуги M2M для бізнес-клієнтів.

Досі залишається недоступною послуга SMS.

«Якнайшвидше компанія планує повернути послугу SMS. Відновлення роботи послуг відбувається поступово, із дотриманням усіх вимог безпеки», — пояснили в компанії.

Повідомляється, що в деяких населених пунктах, наприклад в Києві, виникають локальні проблеми з доступністю домашнього інтернету.

«Так, поки відбувається стабілізація мережі, мобільна передача даних може працювати повільніше. Це необхідно для безпеки», — додали в компанії.

Без SMS дуже страждають українці, що торгують на Амазоні, Ебей і інших платформах. Проблема навіть не в тому, що вони не можуть відправляти товари і втрачають заробіток, а у штрафах, які їм загрожують за пропущені терміни відправки. 

12 грудня Київстар повідомив про масштабний збій у своїй мережі. В окремих регіонах крім мобільного зв’язку не працював і дротовий Інтернет. Пізніше в компанії підтвердили інформацію про кібератаку.

Російським хакерам вдалося зламати захист мобільного оператора Київстар через обліковий запис одного зі співробітників компанії. Про це в середу, 13 грудня, заявив президент компанії Київстар Олександр Комаров в ефірі національного телемарафону Єдині новини. Говорячи простими словами, мова йде про те, що хтось зі співробітників компанії спрацював на ворога.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Российский боевой робот едва не убил журналиста

17.09.2016 - 13:45
Во время съемок демонстрации российского боевого робота машина едва не убила журналиста. Телевизионщики пытались получить эффектный кадр во время преодоления боевой машиной холма. Но несогласованность желаний тележурналиста, рассказывающего о новинке, ...

Спасение слоненка, упавшего в колодец

30.12.2015
Ох не легкая это работа ...

Как начать прикорм младенцев

01.09.2016
Правильное введение прикорма в рацион ...

Единственная в Украине «школа звонарского искусства»

21.10.2015
Единственная в Украине «школа звонарского ...