Кандидат у президенти США назвав Зеленського «нацистом»

Імовірний кандидат у президенти США від Республіканської партії Вівек Рамасвамі назвав президента України Володимира Зеленського «нацистом». Його прес-служба згодом заявила, що політик буцімто обмовився, тому що «швидко говорив».

Телеканал CNBC опублікував відео з цим моментом на своєму YouTube-каналі.

«Вони (українці — ред.) погрожують не проводити вибори цього року, якщо США не виділять більше грошей. Це недемократично. А ще вони прославляють нациста у своїх лавах — коміка у штанах-карго, чоловіка, на ім’я Зеленський – це не демократично», — запевняє політик.

Такі слова викликали обурення в соцмережах. Імовірними причинами такої реакції могли стати єврейське походження Зеленського та той факт, що його родичі були жертвами Голокосту.

Прес-секретар політика Тріша Маклафлін згодом заявила, нібито республіканець говорив про візит президента України до Канади, коли спалахнув скандал через те, що на засідання парламенту запросили 98-річного українця Ярослава Гунька, який воював у дивізії СС Галичина. 

«Він говорив швидко, і його слова були нерівними», — переконує вона.

Очевидно, що виправдання таке ж безглузде, як і сама заява Рамасвамі. По-перше, абсолютно проросійське кліше щодо «нациста», при тому, що головним фашистом сучасності є Путін. По-друге, українці не збираються взагалі проводити вибори у цьому році, бо в країні йде війна і це неможливо за законом. А тому немає і шантажу — гроші замість виборів. По-третє, не Зеленський запрошував Гунька під час візиту у Канаду, а спікер тамтешнього парламенту, через що після пішов у відставку.

Нагадаємо, Україна почула про Рамасвамі у серпні. ЗМІ поширили його бачення проблеми війни, яку фашистська Росія веде проти України, а США допомагають нам витримати удар і залишитися на карті світу. Так ось, це 38-річний бізнесмен, що претендує балотуватися від республіканців, заявив, що якщо стане президентом, то віддасть Росії захоплені нею території.

Більше того, він пообіцяв зняти з РФ санкції, повернути її у світову торгівлю і не пустити Україну в НАТО. 

Зазначимо, що все це неможливо юридично зробити, чого Рамасвамі, схоже, не розуміє. Але, звісно, такий президент США був би подарунком для Путіна і його злочинного оточення.

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как обустроить жилое пространство для кошек

01.11.2015 - 15:02
Как обустроить жилое пространство кошек. Да так, чтобы вы друг другу не мешали. ...

Турчинов показал видео ракетных испытаний возле Крыма

01.12.2016
Секретарь СНБО Александр Турчинов, который ...