Каховська ГЕС знищена і відновленню не підлягає

Каховська ГЕС внаслідок підриву російсько-фашистськими окупантами повністю зруйнована і відновленню не підлягає. Про це заявили в Укргідроенерго.

«Вночі 6 червня російськими окупаційними військами здійснено підрив Каховської ГЕС. Внаслідок підриву машинної зали зсередини Каховську ГЕС повністю зруйновано. Станція відновленню не підлягає», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за попереднім прогнозом очікується спрацювання водосховища впродовж наступних чотирьох днів.

Станом на 9:00 6 червня рівень води в Каховському водосховищі стрімко знижується, розпочалась евакуація населення з потенційних районів затоплення.

Неконтрольоване зниження рівня водосховища є додатковою загрозою для тимчасово окупованої Запорізької АЕС. Вода з Каховського водосховища необхідна для того, щоб станція отримувала підживлення для конденсаторів турбін і систем безпеки ЗАЕС. Зараз станційний ставок-охолоджувач наповнений. Український персонал ЗАЕС моніторить усі показники, зазначили в Укргідроенерго. 

Фактично підрив ГЕС означає страх і відчай лідера фашистського режиму РФ Путіна. Адже катастрофа, яку він вчинив, завдає величезної шкоди Херсонщині, яку він вважав своєю здобиччю. Крім того, він фактично залишив без води і окупований Крим.

Зазначимо, що ризик підриву ГЕС існував ще минулої осені, коли росіяни намагалися втриматися на правобережжі і зберегти під своїм контролем Херсон.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Обидчик сборной Украины стал первым в мире рефери, который назначил пенальти после видеоповтора: видео

14.12.2016 - 16:52
Судья Кошшаи не засчитал чистый гол Девича сборной Англии на Евро-2012 В свое время в УЕФА признали, что бригада арбитров во главе с венгром Виктором Кашшаи ошиблась во время матча ...

Под Администрацией президента подожгли шины: видео

19.11.2017
Возле здания Администрации президента Украины ...

В Бразилии наблюдали фантастической красоты свечение вокруг Солнца: фото, видео

27.02.2018
Художники-фантасты любят рисовать пейзажи непривычные ...

Можно смотреть до бесконечности. Робот лесоруб — вжик и всё!

21.10.2015
Можно смотреть до бесконечности. Робот ...