Кабмін призначив директором НАБУ Кривоноса

Кабінет Міністрів призначив нового директора Національного антикорупційного бюро (НАБУ). Ним став Семен Кривоніс. Про це сьогодні повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram.

«Щойно на позачерговому засіданні призначили керівником бюро Семена Кривоноса. Цьому процесу передував прозорий конкурс, за підсумками якого комісія, яка, зокрема, складалася і з міжнародних партнерів, визначила трьох кандидатів на посаду директора НАБУ», – розповів він.

Прем’єр підкреслив, що тепер Україна виконала усі сім рекомендацій Євросоюзу, які були визначені під час набуття статусу кандидата.

«Це демонструє нашу цілеспрямованість вже цього року перейти до початку переговорів щодо вступу. За призначенням директора НАБУ ми також маємо повністю сформовану та незалежну антикорупційну інфраструктуру», – заявив Шмигаль.

З 2021 року Семен Кривоніс очолює Державну інспекцію архітектури та містобудування. При цьому ще у 2016 році він став переможцем конкурсу на керівника Одеської територіальної організації НАБУ, але тоді відмовився від посади.

Всього документи на участь у конкурсі в кінці грудня минулого року подали 78 претендентів.

Нагадаємо, у квітні 2022 року попереднього директора НАБУ Артема Ситника було звільнено у зв’язку із закінченням терміну повноважень. Ситник очолював відомство з квітня 2015 року.

А за тиждень було призначено виконувача обов’язків директора НАБУ. Ним став перший заступник Ситника – Гізо Углава.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В России школьник устроил поножовщину в классе: появилось видео

18.04.2018 - 11:41
В российском Бошкортостане 18 апреля девятиклассник напал на одноклассников и учительницу с ножом, попытался поджечь аудиторию, а потом и покончить с собой. Школьника госпитализировали. Пожару не дали разгореться. В последние ...