Кабмін призначив директором НАБУ Кривоноса

Кабінет Міністрів призначив нового директора Національного антикорупційного бюро (НАБУ). Ним став Семен Кривоніс. Про це сьогодні повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram.

«Щойно на позачерговому засіданні призначили керівником бюро Семена Кривоноса. Цьому процесу передував прозорий конкурс, за підсумками якого комісія, яка, зокрема, складалася і з міжнародних партнерів, визначила трьох кандидатів на посаду директора НАБУ», – розповів він.

Прем’єр підкреслив, що тепер Україна виконала усі сім рекомендацій Євросоюзу, які були визначені під час набуття статусу кандидата.

«Це демонструє нашу цілеспрямованість вже цього року перейти до початку переговорів щодо вступу. За призначенням директора НАБУ ми також маємо повністю сформовану та незалежну антикорупційну інфраструктуру», – заявив Шмигаль.

З 2021 року Семен Кривоніс очолює Державну інспекцію архітектури та містобудування. При цьому ще у 2016 році він став переможцем конкурсу на керівника Одеської територіальної організації НАБУ, але тоді відмовився від посади.

Всього документи на участь у конкурсі в кінці грудня минулого року подали 78 претендентів.

Нагадаємо, у квітні 2022 року попереднього директора НАБУ Артема Ситника було звільнено у зв’язку із закінченням терміну повноважень. Ситник очолював відомство з квітня 2015 року.

А за тиждень було призначено виконувача обов’язків директора НАБУ. Ним став перший заступник Ситника – Гізо Углава.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Невероятно живые рисунки в фотошопе, созданные с ноля: фото, видео

09.07.2017 - 14:08
28-летний Ираклий Надар живет в Тбилиси. Он создает невероятные гиперреалистичные цифровые портреты, детали и цвета которых настолько идеальны, что не верится, что картины выполнены с нуля в фотошопе. «Существует множество ...

Гладковский снял свое видео в ответ на разоблачение Бигуса

05.03.2019
Сын уволенного вчера президентом Порошенко ...

Кандидата в президенты облили водой в прямом эфире: видео

08.02.2019
Сегодня в прямом эфире телеканала ...