Яремчук зробив хет-трик у Лізі конференцій

Роман Яремчук у двох останніх матчах забив чотири голи.  У матчі-відповіді третього раунду відбору у Лізі конференцій бельгійський його «Брюге»  зустрічався з ісландським Акюрейрі. Українець вийшов у стартовому складі і відзначився хет-триком, забивши останні три голи своєї команди із п’яти.

«Брюге» двічі поспіль переміг з однаковим рахунком 5:1.

В першому матчі Яремчук нарешті перервав свою безгольову серію. Тоді він з’явився на полі у складі господарів вже у другому таймі, коли рахунок на табло був 4:0.

На 77-й хвилині зустрічі Яремчук встановив остаточний рахунок у поєдинку. Нападаючий відгукнувся на подачу з флангу в центр штрафного майданчика та переправив м’яч у ворота. Зазначимо, цей гол став для Романа першим в офіційному матчі за Брюгге в нинішньому сезоні. Попередній результативний удар у виконанні українця датований ще 19 жовтня минулого року, коли нападаючий відзначився у поєдинку чемпіонату Бельгії проти Сент-Трюйдена (3:0).

І ось одразу три… Сподіваємося, що Роман продовжить в цьому ж дусі.