Якщо Путін помре, війна закінчиться, – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що коли очільник Кремля Путін помре, війна в Україні закінчиться, Про це він сказав у спецвипуску Netflix «Мій наступний гість не потребує представлення» з Девідом Леттерманом.

На запитання ведучого «уявімо, якщо Путін застудився і помер, або випадково випав із вікна та помер, війна продовжиться?» Зеленський відповів:

«Ні. Не буде війни. Авторитарний режим, він страшний. Є великий ризик — не може все залежати від однієї людини. І тому, коли людина йде, інститути зупиняються. Такий час був у Радянському Союзі. Зупинилося все. Я вважаю, якщо його не буде, то їм буде складно. Вони займатимуться внутрішньою політикою, а не зовнішньою».

Президент України вважає, що росіяни боротимуться за демократію, коли зрозуміють, що настала повна ізоляція.

РФ зараз шукає можливості досягти «короткого перемир’я». Окупанти планують відновити сили. Нагадаємо, про це заявив президент України Володимир Зеленський у зверненні до учасників Міжнародного форуму безпеки в Галіфаксі 19 листопада.

«Саме по собі припинення війни не гарантує миру. Росія зараз прагне короткого перемир’я, перепочинку для відновлення сили. Деякі можуть назвати це кінцем війни, але такий перепочинок лише посилить ситуацію», — зазначив Зеленський.

Він також відкинув будь-які думки про поступки українською територією чи суверенітетом в обмін на «мир».

«Аморальні компроміси призведуть до нового кровопролиття. Справжній тривалий та відвертий мир може стати результатом лише повного знищення російської агресії», — наголосив президент.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Пьяный дядька прыгает на батуте (видео)

07.09.2015 - 09:33
Что у трезвого на уме, то у пьяного на языке. В нашем же случае – о чем трезвый мечтал, то он, уже пьяный, сделал. Компания отдыхала. Приняв некую дозу шнапса, ...

Под Донецком ВСУ ликвидировали двух террористов. Фото и видео

01.07.2018
В утренней предварительной сводке за ...