«Я вам карту приніс». Експрезидент Монголії потролив інтерв’ю Путіна

Вищий пілотаж дипломатичного тролінгу продемонстрував ккспрезидент Монголії Цахіагійн Елбегдорж. Він опублікував повідомлення в соцмережі Х, в якому пожартував з інтерв’ю Володимира Путіна американському пропагандисту Такеру Карлсону.

Зокрема, він опублікував карту XIII століття, де більшість сучасної Росії належала імперії монголів. При цьому він повідомив, що хвилюватися не варто — «монголи мирна нація».

«Після розмови Путіна. Я знайшов історичну карту Монголії. Не хвилюйся, ми — мирна та вільна нація», — написав Цахіагійн Елбегдорж під опублікованою картою.

Лідери вільного світу продовжують надавати свої оцінки інтерв’ю Путіна американському пропагандисту Такеру Карлсону. Перший дві години цинічно брехав, а другий підтакував.

Серед тих, хто висловився, й канцлер Німеччини Олаф Шольц. Він побачив, що лідер фашистського режиму Росії насміхається над знущаннями, що коїть в Україні. І взагалі підкреслив необхідність подальшої підтримки нашої країни.

«Президент Росії насміхається над тим, що Росія насправді коїть в Україні, і наводить цілковито заплутані пояснення причин цієї війни. Для нас це робить питання ще більш очевидним: ми залишаємося цілковито на боці України», – прокоментував Шольц у своєму Twitter (X).

Абсолютно безглуздими слова Путіна про причини нападу на Україну назвав прем’єр Британії Сунак. А в Єврокомісії взагалі констатували, що Путін молов стару брехню і погрожував Заходу.

Зазначимо, в США ЗМІ вважають, що Карлсон робив інтерв’ю на користь Трампа, в цих самих цілях його використав і Путін.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео момента падения под Москвой АН-148

12.02.2018 - 00:53
Российские СМИ нашли видео с камеры на частном доме, на котором видно момент падения самолета Ан-148, потерпевшего крушение в Раменском районе Московской области. Напомним, трагедия унесла жизни 71 человека, никто ...

Появилось видео, как президент Коста-Рики съел осу

19.06.2017
Президент Коста-Рики реально крутой мужик! ...

Вот что бывает, когда за руль садятся дураки (видео)

17.06.2015
Как гласит народная водительская мудрость, ...