Ізраїль масово протестує проти збільшення влади Нетаньяху

Народ в Ізраїлі рішуче протестує проти закону, який фактично робить прем’єра Нетаньяху диктатором.

В Ізраїлі з завтрашнього дня анонсовано «Національний тиждень паралічу». Лікарі, студенти, вчителі та члени профспілок не вийдуть на роботу, вимагаючи від уряду Нетаньяху скасування судової реформи. Про це у неділю, 26 березня, повідомила газета The Jerusalem Post.

Також про страйк із 27 березня оголосила група університетів Ізраїлю, пише ЗМІ. Заняття будуть призупинені на знак протесту проти судової реформи та відставки міністра оборони, який її розкритикував.

У багатьох ізраїльських містах почалися протести після рішення Нетаньяху зняти з посади міністра оборони Йоава Галанта, який закликав главу уряду зупинити судову реформу.

Як пише YNet, протестувальники в Тель-Авіві заблокували шосе Аялон в обох напрямках, деякі з них жгуть шини і зводять барикади. Ще близько тисячі протестувальників зібралися на вулиці Азза в Єрусалимі, де розташована резиденція Нетаньяху.

План судової реформи в Ізраїлі міністр юстиції Ярів Левін представив 4 січня. Вона передбачає надання уряду необмеженого контролю за призначенням суддів та скорочення повноважень Верховного суду. Противники реформи звинуватили авторів законопроекту у намірі сконцентрувати владу в руках правлячої партії.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Закулисье блокадных требований винницких протестов: фото, видео

14.03.2017 - 20:31
Депутатов Винницкого облсовета собирают 15 марта на внеочередную сессию, посвященную «отставке» первых лиц в силовых структурах Украины. Главу облсовета Анатолия Олийныка «дожали» и он согласился подписать соответствующее распоряжение. Правда, поможет ...

Ведущий BBC потрогал женщину за грудь в эфире: видео

17.05.2017
Курьезная история произошла с журналистом BBC ...

Порошенко: «Украину пытаются загнать в имперское стойло». Видео

20.11.2016
Президент по случаю Дня достоинства и ...

Автомобиль врезался в толпу зрителей во время гонок (видео)

28.03.2015
На «Северной петле» немецкого автодрома ...