Ізраїль масово протестує проти збільшення влади Нетаньяху

Народ в Ізраїлі рішуче протестує проти закону, який фактично робить прем’єра Нетаньяху диктатором.

В Ізраїлі з завтрашнього дня анонсовано «Національний тиждень паралічу». Лікарі, студенти, вчителі та члени профспілок не вийдуть на роботу, вимагаючи від уряду Нетаньяху скасування судової реформи. Про це у неділю, 26 березня, повідомила газета The Jerusalem Post.

Також про страйк із 27 березня оголосила група університетів Ізраїлю, пише ЗМІ. Заняття будуть призупинені на знак протесту проти судової реформи та відставки міністра оборони, який її розкритикував.

У багатьох ізраїльських містах почалися протести після рішення Нетаньяху зняти з посади міністра оборони Йоава Галанта, який закликав главу уряду зупинити судову реформу.

Як пише YNet, протестувальники в Тель-Авіві заблокували шосе Аялон в обох напрямках, деякі з них жгуть шини і зводять барикади. Ще близько тисячі протестувальників зібралися на вулиці Азза в Єрусалимі, де розташована резиденція Нетаньяху.

План судової реформи в Ізраїлі міністр юстиції Ярів Левін представив 4 січня. Вона передбачає надання уряду необмеженого контролю за призначенням суддів та скорочення повноважень Верховного суду. Противники реформи звинуватили авторів законопроекту у намірі сконцентрувати владу в руках правлячої партії.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Volvo показала 90 лет эволюции модельного ряда: видео

14.03.2017 - 19:44
Первый серийный автомобиль Volvo был изготовлен в 1927 году на предприятии в Гётеборге. С тех пор компания зарекомендовала себя как один из самых известных и уважаемых автомобильных производителей в мире. ...