ISW не вірить в успіх окупантів на Куп’янському напрямку

Аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW) заперечили заяви деяких рашистських пропагандистів про успіхи російських окупантів на Куп’янському напрямку (сама північна ділянка фронту в Харківській області).

Мало того, в останньому зведенні про російсько-українську війну ISW припустив, що ворог наступає поблизу Куп’янська виключно заради відволікання Збройних сил України від своїх основних напрямків контрнаступу.

Також ISW вважає, що оголошення про обов’язкову евакуацію з Куп’янська «не обов’язково вказує на те, що українці очікують, що російські сили матимуть значні успіхи».

Нагадаємо, загарбники накопичили великі війська на Куп’янському (Сватівському) і сусідньому Лиманському (Кремінському) напрямках. Але, як стверджують деякі українські експерти, ці сили сформовані переважно з мобілізованих, а тому начебто придатні в першу чергу для оборони.

Разом з тим варто визнати, що після початку наступу окупантів на Куп’янськ фактично припинився наш наступ на сусідньому Бахмутському напрямку. Не треба бути експертом, щоб припустити — оперативно-стратегічне угруповання військ «Хортиця» таки було змушене перекинути частину сил (швидше за все, артилерію) на північ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Маск запустил ракету-носитель Falcon Heavy: видео с орбиты Земли

07.02.2018 - 02:12
Новая мощнейшая ракета-носитель Falcon Heavy компании Илона Маска SpaceX стартовала с мыса Канаверал в США 6 февраля в 22.45 по Киеву. В грузовом отсеке ракеты разместили личный автомобиль Илона Маска – ...

Украина сенсационно проиграла Мальте: видеообзор

06.06.2017
В Австрии сборная Украины по ...

В страшной аварии в России погибли украинцы: видео

25.05.2017
В консульской службе подтверждают смерть ...