Іспанія надає Україні нову військову допомогу

Міністерка оборони Іспанії Маргарита Роблес під час засідання Контактної групи з питань оборони України (формат «Рамштайн») напередодні, 14 лютого, оголосила про відправлення Києву партії бронетранспортерів.

Роблес оголосила учасникам «Рамштайну» про швидке відправлення Україні нової морської партії гусеничних бронетранспортерів М113, два з яких переобладнали в машини швидкої допомоги.

Далі Іспанія планує відправити декілька пожежних, снігоприбиральних і транспортних машин для перевезення особового складу, а також інше обладнання, зокрема два малі човни, електрогенератор і водоочисну установку.

Голова Міноборони Іспанії також поінформувала про «відвантаження різного озброєння для протиповітряної оборони, протиповітряних операцій і військово-морських операцій», повідомили у відомстві без подробиць.

Іспанія також висловила готовність долучитись до шести коаліцій сил і засобів, створених у межах «Рамштайну» для розбудови довгострокових оборонних спроможностей України.

У листопаді минулого року група українських військових прибула В Іспанію для навчання на зенітно-ракетних комплексах Hawk. Про це повідомляв Штаб оборони Іспанії.

«На продовження заходів, уже проведених у першій половині 2023 року, 74-й зенітно-артилерійський полк проводить новий курс навчання для кількох десятків українських військовослужбовців використанню та обслуговуванню ракетного комплексу Hawk», — йшлося в повідомленні.

За словами іспанських військових, Hawk виявився дуже ефективним засобом ППО, про що неодноразово заявляла й українська влада.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

О нетрадиционном применении пива в военном деле (видео)

23.11.2015 - 23:34
Для немцев пиво – один из атрибутов повседневной жизни. Они его используют даже в военном деле, хотя и весьма забавно. К примеру, для того, чтобы проверить насколько, стабильна пушка у ...

Украина разгромила Албанию 4:1. Видеообзор

04.06.2018
Сборная Украины, не пробившаяся на ...

Появилось видео невероятного смертоносного взрыва на рынке пиротехники в Мексике

21.12.2016
В мексиканском городе Тультепек произошел невероятный по ...