Іран таємно поставив у РФ велику партію снарядів

Іран таємно поставив Росії велику кількість снарядів для війни проти України. Про це 8 березня повідомив телеканал Sky News із посиланням на джерело.

Зазначається, що в січні два вантажні судна під російським прапором вийшли з іранського порту і вирушили до Росії через Каспійське море. На їхньому борту було приблизно 100 мільйонів набоїв та близько 300 тисяч снарядів для ракетних установок, мінометів та кулеметів.

Як зазначив співрозмовник телеканалу, Москва заплатила за боєприпаси готівкою.

Перевезенням, ймовірно, займалися кораблі Musa Jalil та Begey під російським прапором. Один із них залишив Іран приблизно 10 січня, а другий — 12 січня.

На обох суднах було близько 200 транспортних контейнерів зі зброєю, а також близько 10 000 бронежилетів та касок.

Експерти Sky News відстежили пересування кораблів і з’ясували, що 27 січня вони прибули до Астрахані, де перебували кілька днів.

Раніше Іран передавав Росії артилерійські та танкові снаряди для війни проти України. Про це заявив координатор зі стратегічних комунікацій у Раді національної безпеки Білого дому Джон Кірбі, повідомляло видання Politico  24 лютого.

«Ми побоювалися, що відносини між Росією та Іраном розвиватимуться в обидві сторони. І ці побоювання, безумовно, виправдовуються. Іран у листопаді 2022 року постачав артилерійські та танкові снаряди Росії для застосування проти України», — розповів він.

За його словами, російсько-іранське співробітництво в оборонній сфері викликає занепокоєння адміністрації президента США.

«Це не тільки ускладнить ситуацію в Україні, а й може ускладнити ситуацію з безпекою на Близькому Сході для наших партнерів та друзів», — наголосив американський чиновник.

Кірбі вважає, що Іран прагне отримати від Росії військову техніку на мільярди доларів. Зокрема, йдеться про співпрацю в галузі оборони, щодо ракет, електроніки та протиповітряної оборони.

Крім того, РФ може надати Ірану винищувачі, додав він.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Появилось видео невероятного смертоносного взрыва на рынке пиротехники в Мексике

21.12.2016 - 02:56
В мексиканском городе Тультепек произошел невероятный по продолжительности взрыв. На рынке пиротехники что-то взорвалось в одном из магазинов, а дальше последовала цепная реакция. В результата взорвались и сгорели более 30 торговых точек. ...