Індія відповіла на заяви Росії щодо «брудної бомби»

Навіть після засідання Радбезу ООН, на якому більшість країн чітко зазначила, що в маячню Росіїї про так звану «брудну бомбу» Украіни ніхто не вірить й треба припиняти спекуляції на ядерну тему, в Кремлі не заспокоїлись.

Так, сьогодні міністр оборони Росії Шойгу поділився своєю версією про «брудну бомбу» з міністром оборони Індії Раджнатхом Сінгхом та головою міноборони Китаю Вей Фенхе. Про це повідомила прес-служба російського міноборони. Згадав про цю «бомбу» й Путін, виступаючи на черговій нараді.

При цьому, схоже, що в Індії не те, що не повірили (всі й так знають, що Москва бреше), а вирішили дати знати — вони категорично проти використання ядерної зброї. І зрозуміло, що стосується це Росії, яка її має.

Так, міністр оборони Індії Раджнат Сінгх у телефонній розмові з Шойгу заявив, що «неприпустимо вдаватися до ядерного варіанту». Про це повідомляє Міноборони Індії.

Він наголосив, що «жодна зі сторін не повинна вдаватися до ядерного варіанту, оскільки перспектива застосування ядерної чи радіологічної зброї суперечить основним принципам людяності». 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вот что бывает, когда за руль садятся дураки (видео)

17.06.2015 - 15:05
Как гласит народная водительская мудрость, — чем круче автомобиль «4х4», тем дальше идти за трактором. Дело было так. Один гражданин на крутом «Ниссане» решил показать девушке все превосходства своего автомобиля ...

Танец украинских пограничниц взорвал соцсети: видео

20.06.2018
В сети становится популярным видео, ...

Появилось видео момента падения под Москвой АН-148

12.02.2018
Российские СМИ нашли видео с ...