Ілон Маск «наїхав» на НАТО, є перші реакції

Американський мільярдер, засновник компаній Tesla та SpaceX Ілон Маск заявив, що не бачить сенсу в діяльності НАТО. Про це він написав у мережі X.

Ця проросійська дичина чудово вкладається в низку попередніх його заяв і дій. Наприклад, стосовно приналежності Криму чи необхідності віддати Кремлю частину України.

«Мене завжди дивувало, чому НАТО продовжує існувати, хоча його заклятий ворог і причина існування – Варшавський договір – розпався», – написав Маск.

Таку думку Маск написав у відповідь на пост американського підприємця Девіда Сакса про те, що в НАТО немає сенсу.

«У 1991 році Радянський Союз розпався, а НАТО зіткнулося з екзистенційною кризою: причини його існування більше немає», – йдеться у повідомленні Сакса.

Він також додав, що замість того, щоб розпуститися, Альянс вигадав нову місію: розширюватися. Цим організація нібито створила ворожість до себе.

Варто зауважити, що саме Організація Варшавського договору була створена на противагу НАТО, а не навпаки. 

На заяву Маска відреагував президент Латвії Едгар Рінкевичс.

«Дорогий Ілоне Маску, причина того, що НАТО було створено, існує та існуватиме надалі, є Росія та інші вороги вільного світу», – написав він у мережі X.

Безглузда заява Маска, який не вбачає загрози від Росії під час найкривавішої війни сучасності, ще раз підкреслює небезпеку, в якій перебуває світ. Поширення ж саме цього наративу щодо НАТО є також проявом пропаганди ідей, що висловлював Дональд Трамп, прихильником якого є Маск.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Лестере прогремел мощный взрыв в магазине: фото и видео

25.02.2018 - 23:56
В 142-тысячном британском Лестере (главный город английского графства того же имени на реке Сор) вечером 25-го февраля прогремел мощный взрыв. Рвануло на улице Хинкли. В сети выложили несколько видео горящего здания. ...

Российский корабль протаранил мост: появилось видео

28.02.2019
Сегодня в южнокорейском порту Пусан ...

Американца укусила голова убитой им змеи: видео

07.06.2018
В американском штате Техас мужчина ...