Європейська сталеливарна асоціація хоче більше санкцій проти РФ

Європейська сталеливарна асоціація (EUROFER) виступила за посилення санкцій проти експорту російської металопродукції та залізорудної сировини до Євросоюзу.

Про це заявив у Мілані генеральний директор EUROFER Аксель Еггерт під час панельної дискусії щодо майбутнього України та внеску Італії у відновлення країни, повідомляє компанія Метінвест.

«Я обговорював санкції проти експорту російської сталі та сировини до ЄС з українським бізнесом та Метінвестом зокрема. Йдеться про 40 сировинних матеріалів, які надходять з Росії та України до металургійної промисловості ЄС. Ми маємо допомогти. Це дуже важливо – допомогти Україні вийти з цієї жахливої ситуації, а в Європі знову запанував мир», – сказав Еггерт.

За його словами, санкції, які спочатку стосувалися експорту понад 5 млн тонн російської металопродукції, а потім напівфабрикатів та залізорудної сировини, впливають і на роботу компаній-членів асоціації, яким у цих складних умовах потрібно знайти ресурси для виробництва.

«Це нелегке завдання, але його потрібно виконати. Нам потрібно перекрити грошові потоки до Росії. Тільки це допоможе рано чи пізно закінчити війну», – додав гендиректор EUROFER.

У свою чергу Лючия Морселлі, генеральний директор Acciaierie d’Italia (ADI), спільного підприємства металургійної компанії ArcelorMittal в Італії, зазначила, що Європа втратила близько 20 млн тонн сталі з України.

«Українську продукцію в ЄС замінив імпорт з Азії, зокрема, Індії, Кореї та Японії. Це було великою шкодою для Європи – відкриття ринку для сталі з азіатських країн, які мають іншу структуру витрат, інший екологічний підхід, іншу вартість робочої сили, особливо вартість енергоносіїв. Для Європи це стало справжнім потрясінням», – сказала вона.

Тим часом Європейський союз планує створити чіткішу правову базу для накладання санкцій на членів сімей російських олігархів. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на джерела.

Напередодні Європейська служба зовнішніх справ повідомила країни-члени Євросоюзу, що незабаром подасть відповідний законопроект.

Цей крок повинен забезпечити наявність сильної доказової бази, яка свідчить про те, що деякі члени сім’ї отримували необґрунтовані вигоди від олігархів, які потрапили під санкції, і можуть допомагати їм оминути обмеження.

Пропозиція визначатиме критерії та правову базу, які дозволять застосовувати санкції до членів сім’ї конкретної особи.

Розширені критерії були запропоновані Естонією та іншими країнами через побоювання, що підсанкційні росіяни можуть переміщувати гроші та активи в обхід обмежень.

Боротьба з обходом санкцій стала пріоритетом для ЄС після 10 пакетів санкцій проти Росії та заморожування активів понад 1500 осіб та організацій.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Жив-був пес (мультфільм українською мовою)

15.11.2015 - 16:24
Улюблений мультфільм «Жив-був пес» тепер українською мовою. Ролі озвучували: розповідає Сергій Решетник (гурт САД), Тарас Житинський — за вовка, Мирослав Литвак — за пса Сірка, переклад Любомира Наконечного. 2012 р. ...

Как бойцовый цыпленок крупную птицу прогнал (видео)

16.12.2015
Тот самый случай, когда размер ...