Єврокомісія підготувала 9-й пакет санкцій проти РФ

Європейська комісія підготувала новий пакет санкцій проти Росії, який можуть затвердити вже за тиждень, повідомив у Twitter брюссельський кореспондент Радіо Свобода Рікард Джозвяк.

«Європейська комісія сьогодні поінформувала країни-члени ЄС про 9 пакет санкцій проти Росії. Цікаво, що Білорусь не потрапила під санкції (знов)», — написав Джозв’як.

«Близько 180 назв у списку, спрямованих на банки, ЗМІ та технології, можливо, будуть узгоджені на зустрічі глав МЗС ЄС 12 грудня», — додав він.

Деякі держави-члени раніше висловлювали невдоволення тим, що Єврокомісія відкладає подальші пропозиції щодо обмежень проти Росії — останній пакет санкцій було прийнято два місяці тому.

Польща та країни Балтії, які надіслали свої проекти обмежень до Комісії кілька тижнів тому, закликали до швидкої роботи над наступним пакетом.

Серед їхніх пропозицій є зокрема заборона на співпрацю в галузі ядерної енергетики, у технологічному секторі, заборона на експорт усіх безпілотників, включаючи цивільні та скорочення послуг. До списку також увійшли заборона на ввезення діамантів із Росії та продаж нерухомості росіянам.

Нагадаємо, восени Великобританія першою із країн Заходу запровадила санкції проти Росії за проведення псевдореферендумів на окупованих територіях України. Про запровадження санкцій оголосив 26 вересня міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі.

«Фіктивні референдуми, проведені під дулом пістолета, не можуть бути вільними чи справедливими, і ми ніколи не визнаємо їхніх результатів. Вони відповідають чіткій схемі насильства, залякування, тортур та примусових депортацій на захоплених Росією територіях України», — заявив міністр. За його словами, санкції «спрямовані проти тих, хто стоїть за цими фіктивними голосуваннями, а також проти осіб, які продовжують підтримувати агресивну війну російського режиму».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

В Сеть выложили видео с наездом Жириновского на Путина

03.02.2019 - 14:23
В Ютуб 31 января пользователь «Три извилины» опубликовал видео с выступления на российском федеральном канале лидера ЛДПР Владимира Жириновского. Это был 2012 год, накануне выборов президента РФ, когда Путин заходил ...

Появилось видео выплаты денег активистам возле Рады

14.07.2017
Нардеп Антон Геращенко выложил у ...

Появилось полное видео задержания Саакашвили

13.02.2018
На странице в Фейсбук Михаила ...

«Реал» в феерическом финале добыл титул клубного чемпиона мира: видео

18.12.2016
В Японии завершился клубный чемпионат мира по ...