Humane показали гаджет, який зможе «замінити» смартфон

На Тижні моди в Парижі стартап Humane, який складається з колишніх співробітників Apple, представив новий інноваційний пристрій під назвою Ai Pin. Він, за їхніми словами, «в майбутньому зможе замінити смартфон». Цей інноваційна гаджет схожий на дуже компактний телефон, але замість звичайного дисплея він використовує проєктор.

Ai Pin може бути прикріплений до одягу і проєктувати текст та зображення безпосередньо на долоню користувача. Щодо конкретних деталей та функцій цього продукту, поки відомо дуже мало. Ссеред його можливостей будуть дзвінки, камера, перекладач, голосовий асистент та можливість розпізнавання об’єктів навколишнього середовища за допомогою штучного інтелекту. Наприклад, Ai Pin зможе сканувати товари в магазині та відповідати на запитання про них завдяки алгоритмам штучного інтелекту.

Компанія планує провести захід 9 листопада, на якому буде розкрита повна функціональність Ai Pin. Точна дата виходу цього пристрою залишається невідомою.

За п’ять років існування стартап Humane залучив інвестиції на суму 240 мільйонів доларів, а відомий глава OpenAI, Сем Альтман, який стоїть за розробкою чат-бота ChatGPT, проявив активний інтерес та інвестує в Humane, хоча не безпосередньо у його розробки.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Террористы обстреляли позиции ВСУ у Широкино из артиллерии: видео

01.11.2017 - 21:18
Пресс-центр штаба АТО разместил на своей странице в Фейсбук видео, в котором рассказывается о спасении троих бойцов ВСУ, получивших ранения под обстрелом со стороны российско-оккупационных войск на приморском направлении у ...

Как избавиться от тараканов и других насекомых в доме

15.11.2015
Живучесть тараканов несомненна. Но с ...

Внедорожник преодолевает препятствие, погрузившись по руль в болотную жижу

21.10.2015
Внедорожник преодолевает препятствие, погрузившись по ...

Кошка овладела тигром

27.02.2016
На этом видео кошка тащит ...